تخلف مالی ۸ هزار میلیارد تومانی در صندوق ذخیره فرهنگیان

زیتون- رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس خبر داد که نزدیک به ۸ هزار میلیارد تومان تخلف مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان رخ داده است. امیر خجسته اضافه کرد برخی افراد «مرتبط با تخلفات» صندوق ذخیره فرهنگیان دستگیر شده‌اند؛ از جمله «همسر و فرزند رییس» این صندوق. download-300x120
عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران، هفتم مهرماه از بازداشت چهار نفر مرتبط با پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داده بود، اما اشاره ای به نام بازداشت‌شدگان نکرد.
رسانه‌های نزدیک به اصول‌گرایان از ابتدای شهریور ماه خبر «فساد مالی» در صندوق ذخیره فرهنگیان را منتشر و نوشته بودند که مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان به همراه همسر و فرزند خود بازداشت شد. با این حال شهاب‌الدین غندالی، رییس صندوق ذخیره فرهنگیان،‌ این اخبار را تکذیب کرده بود.
پیش از این محمود صادقی، نماینده مجلس، ضمن تایید تخلف مالی کشف شده هشت هزار میلیارد تومانی در صندوق ذخیره فرهنگیان، آن را مربوط به دوران ریاست‌جمهوری محمود احمدی‌نژاد دانست.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. دزدی که نسیم را بدزدد دزد است !
    زدن ۸ هزار میلیارد از جیب فرهنگیان هنر است ، غیب کردن دکل نفتی و کشتی نفتکش از هر جوجه ولایتمداری برمیاید !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

اشاره: در یادداشت‌های دوران چهار سال مجلس اول، برخی نکات و رخدادها گزارش شده که از جهاتی مهم‌اند و از جمله آن‌ها طرح پیشنهادی در ارتباط با انتخابات مجلس دوم است و می‌پندارم انتشار برخی

ادامه »

نه فاجعه، نه حماسه، این فقط یک انتخابات است! به کجا می رویم؟ کدام عملکرد ها و کدام انگیزه ها موجب وضعیت حاضر است؟

ادامه »

چهل و پنجمین سالگرد انقلاب ۵۷ فرصتی بود برای بازاندیشی‌ انتقادی گذشته؛ این مقطع، یک‌سال پس از جنبش «زن، زندگی،

ادامه »