تخلف مالی ۸ هزار میلیارد تومانی در صندوق ذخیره فرهنگیان

زیتون- رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس خبر داد که نزدیک به ۸ هزار میلیارد تومان تخلف مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان رخ داده است. امیر خجسته اضافه کرد برخی افراد «مرتبط با تخلفات» صندوق ذخیره فرهنگیان دستگیر شده‌اند؛ از جمله «همسر و فرزند رییس» این صندوق. download-300x120
عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران، هفتم مهرماه از بازداشت چهار نفر مرتبط با پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داده بود، اما اشاره ای به نام بازداشت‌شدگان نکرد.
رسانه‌های نزدیک به اصول‌گرایان از ابتدای شهریور ماه خبر «فساد مالی» در صندوق ذخیره فرهنگیان را منتشر و نوشته بودند که مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان به همراه همسر و فرزند خود بازداشت شد. با این حال شهاب‌الدین غندالی، رییس صندوق ذخیره فرهنگیان،‌ این اخبار را تکذیب کرده بود.
پیش از این محمود صادقی، نماینده مجلس، ضمن تایید تخلف مالی کشف شده هشت هزار میلیارد تومانی در صندوق ذخیره فرهنگیان، آن را مربوط به دوران ریاست‌جمهوری محمود احمدی‌نژاد دانست.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. دزدی که نسیم را بدزدد دزد است !
    زدن ۸ هزار میلیارد از جیب فرهنگیان هنر است ، غیب کردن دکل نفتی و کشتی نفتکش از هر جوجه ولایتمداری برمیاید !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

حواشی مربوط به ماهواره‌ی روسی «خیام» همچنان ادامه دارد و در فضای مجازی، بسیاری از کاربران، دولت رئیسی را به خاطر این موضوع به سخره می‌گیرند. چرا که پرتاب ماهواره خیام با ماهواره‌بر سایوز از

ادامه »

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید

ادامه »