نماینده ولی فقیه در سپاه:

متاسفانه با برخی از عناصری که در فتنه نقش داشتند، دوستانه و محبت آمیز رفتار می‌شود

زیتون– علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به برخی شباهت های کودتای نافرجام ترکیه با حوادث سال ۸۸ در ایران، گفت که متاسفانه با برخی از عناصری که در فتنه نقش داشتند، دوستانه و محبت آمیز رفتار می‌شود.
نماینده آیت الله خامنه ای در سپاه، این سخنان را در حالی مطرح کرد که دوهزار روز از حصر رهبران «جنبش سبز» می گذرد.
او در اعتراض به رویکرد نظام با کسانی که آنها ها «مسببان فتنه»می خواند، افزود: «امروز شاهد هستیم که متاسفانه برخی عناصری که در فتنه نقش داشتند و به نحوی از انحاء در آن جریان برانداز موثر بودند در مسندها به کار گرفته شده‌اند و یا با آنها خیلی دوستانه و محبت آمیز رفتار می‌شود.»
علی سعیدی بدون اسم بردن از شخص خاصی گفت فردی که پس از وارد آوردن خسارت‌های بیشمار به نظام و جامعه از زندان آزاد شده بود، از سوی برخی منتسبان به دولت مورد استقبال قرار گرفت؛ باید گفت اینگونه رفتار با خطی مشی برگزیده شده از سوی نظام ناهمخوان است. او در بخش دیگری از سخنانش که توسط میزان منتشر شده، افرادی و جریاناتی که درصدد «تبرئه و حمایت از جریان فتنه هستند» را کج‌فهم خواند.
سعیدی با اشاره به سوء استفاده برخی افراد از رأفت اسلامی نظام در قبال فتنه‌گران، گفت:« وقتی رهبری می‌فرمایند من نسبت به فتنه حساسیت دارم و نباید کسانی که در فتنه نقش داشتند در مصادر امور قرار گیرند، این توقع و انتظار ایجاد می‌شود که دولتی‌ها و مجلسیان در این رابطه اهتمام لازم را داشته باشند و نسبت به بکارگیری نقش آفرینان فتنه و یا رای اعتماد دادن به آن‌ها حساس باشند.» photo_2016-07-31_14-45-41
به گفته حجت علی سعیدی «سوء استفاده برخی افراد و جریانات از رافت نظام اسلامی در قبال فتنه گران را غیرقابل قبول است» و افزود که  نباید برخی افراد و جریانات از رافت نظام اسلامی سوء استفاده کنند و در جامعه چنین القاء کنند که جریان فتنه یک سوء تفاهم بوده و از این رهگذر در صدد تبرئه فتنه‌گران برآیند.
حمید رسایی، نماینده سابق مجلس و نزدیک به جبهه پایداری نیز امروز با انتشار عکسی در کانال تلگرامی اش دوهزار روز حصر غیر قانونی رهبران جنبش سبز را غیر قابل مقایسه با دفن کودتاگران در «گورستان خائنین» در ترکیه دانست.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. از جمله کسانی که در فتنه نقش داشتند سه میلیون مردم تهران بودند که دوستانه هم با انها رفتار نمیشود ، ولی نمیشود همه را کشت یا زندانی کرد !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

نماینده ولی فقیه در سپاه:

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲ می‌نویسد: “سال‌هاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی،

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که از دل بحران‌های فراوان

ادامه »

انسان ها را از منظر نسبت آنها با دردها و مسئولیت‌پذیری اجتماعی عموماً به چهار دسته می‌توان تقسیم کرد: ۱.

ادامه »