مسئولان کشور نباید به مسائل تبلیغاتی و روزنامه‌ای مشغول شوند

رهبر جمهوري اسلامي

زتون- رهبر جمهوری اسلامی در سخنرانی امروز خود به کسانی واکنش نشان داد که از ردصلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتحابات مجلس خبرگان ابراز ناراضایتی کرده‌اند. آقای خامنه‌ای گفت: برخی حرف‌های «غلط» که این روزها با هدفی «سیاسی» درباره انتخابات مطرح می‌شود٬ موجب «تشویش مردم» است و مسئولان کشور نباید به «مسائل تبلیغاتی و روزنامه‌ای» مشغول شوند.

Untitled آیت‌الله خامنه‌ای بدون اشاره به فرد یا جریان خاصی گفت که:«این حرف‌ها فقط با نگاه سیاسی و به علت دوری از انگیزه‌های خدایی بیان می‌شود اما اکنون قصد ندارم به آنها بپردازم.»
وی خطاب به مردم نیز گفت:«مشارکت همگانی، کشور و نظام را عزت می‌بخشد و بیمه می‌کند» و شرکت در انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری فریضه‌ای برای همه مردم است.»
او انتخابات را موضوعی «مهم» اما «مقطعی» خوانده و «مقاوم‌سازی اقتصاد کشور» را مسئله‌ای اساسی عنوان کرد.
آیت‌الله خامنه‌ای همچنین هشدار داد :«دشمن وقتی سلسله دوستی بجنباند، در لباس دوست کاری می‌کند که هیچ دشمنی نمی‌تواند.»

پیشتر چهره‌هایی نظیر هاشمی رفسنجانی رییس‌مجمع تشخیص مصلحت نظام و حسن روحانی رییس‌جمهوری ایران نسبت به ردصلاحیت کاندیداها موضع‌گیری کرده بودند.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

مقدمه من در ماهیّت استبدادی جمهوری اسلامی پس از ادخال ولایت فقیه توسط مجلس خبرگان اول — حتی ولایت فقیه غیر مطلقه— هیچ حرفی ندارم. ایران مثل یک بیماری است که سرطان خون یا ویروس

ادامه »

پس از مرگ مشکوک رییسی در سقوط بالگرد، بار دیگر بازی تحریم/مشارکت در بین بخشی از نخبگان البته با طنینی متفاوتر از نمونه های

ادامه »

انتشار یادداشتی از سوی استاد محمد مجتهد شبستری مرا بر آن داشت تا به دلیل علاقه به ایشان و حساسیت

ادامه »