زیتون- وب سایت انتخاب امروز(شنبه) عصر خبر داد که «خانم م. ح مجری اتاق خبر شبکه ماهواره ای من و تو که اخیراً به ایران سفر کرده بود، دستگیر شد.»

منصوره کریمی مجری شبکه تلویزیون من و تو است که چندماه قبل به ایران باز گشته بود. حضور بی سر و صدای او در ایران توجهی به خود جلب نکرد، تا زمانی که بخش خبری ۲۰:۳۰ خبر حضور او در جشنواره بین المللی فیلم فجر را منتشر کرد.

صبح امروز(شنبه) منتظرالمهدی، سخنگوی ناجا، درباره ورود منصوره کریمی مجری سابق شبکه تلویزیونی من و تو و حضورش در جشنواره جهانی فیلم فجر اتوضیح داده بود:« درباره این فرد دستور قضایی برای ورود و خروجش به کشور وجود نداشته و پلیس نیز تنها براساس اعلام مرجع قضایی ورود و خروج را بررسی می‌کند.»

بر اساس اخباری که در اختیار «زیتون» قرار گرفته است، منصوره کریمی بدون اینکه به دوستان یا همکاران خود در شبکه من و تو، در مورد سفر به ایران چیزی بگوید، به بهانه سفری چندماهه به استرالیا مرخصی گرفته است. این موضوع شائبه فریب خوردن او در یک تله اطلاعاتی را ایجاد کرده است.

به گزارش انتخاب، وی که ۶ سال با این شبکه همکاری کرده،به علتِ همکاری با این شبکه ماهواره ای دستگیر شده است.

پیش از این نیز، برخی دیگر از افراد و مجریان شبکه های ماهواره ای، به دلیل همکاری و ارتباط با شبکه های مذکور، با برخوردهای امنیتی و قضائی مواجه شدند.

بازگشت به صفحه اول