در زندان اوین چه می‌گذرد

? خودکشی یک روحانی در زندان اوین؛ انتقال نزدیک به ۵۰۰ زندانی از این زندان

زیتون– روز گذشته نزدیک به ۵۰۰ زندانی را بدون اختار قبلی از زندان اوین منتقل کردند.

به گزارش «زیتون» بیشتر این زندانیان به دلایل جرائم مالی دوران حبس خود را در زندان اوین می‌گذراندند.

خانواده یکی از این زندانیان به «زیتون» گفت که روز گذشته این زندانیان را بدون هیچ خبری به زندان بزرگ تهران در فشافویه٬ انتقال داده‌اند.

بر اساس اخباری که تا کنون به دست «زیتون» رسیده است هنوز زندانیان سیاسی و عقیدتی مرد و همچنین زندانیان بند نسوان در زندان اوین نگهداری می‌شوند.

شب گذشته روزنامه قانون در کانال تلگرامی‌اش خبر داد که «یکی از زندانیان در بند روحانیت زندان اوین به دلیل زندگی سخت زندانیان و خانواده‌هایشان» خودکشی کرده است.

https://twitter.com/AbdolrezaDavari/status/1177160737489334272?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1177160737489334272&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.radiofarda.com%2Fa%2F30194586.html

عبدالرضا داوری، مشاور محمود احمدی‌نژاد، این خبر را تایید و در حساب کاربری‌اش در توییتر نوشت که نام این روحانی پرویز سرباز است.

در بند روحانیت زندان اوین، روحانیونی با اتهامات مختلف مالی، سیاسی و اخلاقی دوران محکومیت خود را می‌گذرانند.

 

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. میخواهند زمین زندان اوین را به پول نزدیک کنند ، چندی بعد هم زندان برزگ تهران را میفروشند و زندانیان را به کویر لوت منتقل میکنند ، رهبری مسلمانان جهان هزینه دارد !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

در زندان اوین چه می‌گذرد

در ارتباط با رخداد خونین و فاجعه‌بار جاری در سرزمین فلسطین و غزه، برخی افراد از سر جهل و غفلت و یا با انگیزه‌های خاص سیاسی و در واقع عملا به سود اسرائیل، گاه سخنانی

ادامه »

پرده اول: در اوایل نوامبر زمانی که تنها یک ماه از آغاز یورش حماس به اسرائیل گذشته بود، برخی از رسانه ها سخنانی بسیارشنیدنی

ادامه »

۱– چیزی کمتر از دو هفته پس از کشتار صبرا و شتیلا به فرماندهی و هدایت آریل شارون وزیر دفاع

ادامه »