رییس دادگاه انقلاب تهران تهدید کرد:

اگر از انقلاب حمایت نکنیم حشدالشعبی، فاطمیون، زینبیون و حوثی‌های انقلاب را یاری خواهند کرد

زیتون– موسی غضنفرآبادی٬ رییس دادگاه انقلاب تهران گفت: « اگر ماانقلاب را یاری نکنیم، حشدالشعبی عراقی، فاطمیون افغانی، زینبیون پاکستانی و حوثی‌های یمنی خواهند آمد و انقلاب را یاری خواهند کرد.»

رییس دادگاه‌ انقلاب تهران با حضور در جمع طلاب مدرسه علمیه معصومیه قم گفت آنهایی که «انقلاب اسلامی را عمیقا قبول دارند، می‌دانند که این انقلاب بستر ساز برای حرکتی عظیم است. این چشمه جوشان در حرکت خواهد بود تا به هدفش برسد.»

حشدالشعبی٬ فاطمیون٬‌ زینبیون و حوثی‌ها شبه نظامیانی هستند که جمهوری اسلامی در کشور‌های همسایه آن‌‌ها مسلح کرده است.

این گروه‌های شبه نظامی تا کنون در راستای اهداف جمهوری اسلامی در کشور‌های همسایه می‌جنگیدند اما این اولین بار است که یک مقام قضایی «مردم ایران» را به سرکوب توسط این شبه نظامی‌ها تهدید کرده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

4 پاسخ

  1. تهدید میکند تا ملت ایران بداند که نیروهای سپاه و بسیج و گارد نیروی انتظامی و اطلاعات اگر آن گونه که خامنه ای میخواهد جلوی مردم نایستند و کشتار نکنند آن دیگر اراذلی هم که همکاری میکنند نتوانند بایستند، نیروهای مزدوری که در عراق و سوریه و جاهای دیگر پول میگیرند و با اینها همکاری میکنند می آیند مردم را سرکوب می کنند و می کشند !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

رییس دادگاه انقلاب تهران تهدید کرد:

ساختار بحث دموکراسی و آزادی، آرمانی است از ۱۲۰ سال پیش تا به امروز  که فعالان دموکراسی‌خواه و آزادی‌خواه ایرانی آن را پی گرفته‌اند. اما این مبارزات متاسفانه تا کنون، با وجود دو انقلاب و

ادامه »

آنچه امروز می توانیم آن را وضعیت انقلابی در حال شکل گیری ایران بخوانیم، در تندبادِ روزافزونِ حوادث به دقایق و ثانیه ها گره

ادامه »

اخیرا شماری از ایرانیان با به‌کار گیری مفهوم «وکالت» سیاسی تصمیم خود  را برای ابراز اعتماد به رضا پهلوی، فرزند

ادامه »