خلیل موحدی: اگر رهبری با تصویب لایحه CFT موافق باشد از «ولایتش صرف نظر می‌کنم»

زیتون– خلیل موحدی٬ عامل ارسال پیامک‌های تهدید آمیز به نمایندگان مجلس گفت که اگر آیت‌الله خامنه‌ای با تصویب لایحه CFT موافق باشد از ولایتش صرف نظر می‌کند.

خلیل موحدی را محمدرحیم نوروزیان٬ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی٬ به عنوان منبع ارسال پیامک‌های تهدید آمیز به نمایندگان مجلس را معرفی کرد.

او عضو سابق شورای شهر مشهد که از مسئولین یکی از حسینیه‌های این شهر نیز هست.

خلیل موحدی در گفت‌وگویی با وب سایت شفقنا ضمن دفاع از ارسال پیامک‌های تهدید آمیز به نمایندگان مجلس گفت: «ما وظیفه امر به معروف و نهی از منکر خودمان را انجام داده ایم و حالا پس از تصویب این لایحه ننگین (FATF) توسط نمایندگان مجلس بنا داریم مرحله دوم عملیات خودمان را از عصر امروز اجرایی کنیم.»

او که مدعی است کار خلافی انجام نداده٬ در ادامه این گفت‌وگو تاکید می‌کند: «نه به کسی توهین کرده ایم و نه تهدیدی بوده! فقط امر به معروف و نهی از منکر که وظیفه ذاتی ماست را انجام داده ایم.»

خلیل موحدی در پاسخ به این سوال که چرا با اعلام نظر مثبت آیت‌الله خامنه‌ای در رابطه با تصویب این لایحه که توسط رییس مجلس قرائت شد، چرا همچنان بر مخالفت خود اصرار دارید٬ گفت: «حضرت آقا بارها فرمودند که بنده حرف درگوشی با مردم ندارم و همه مردم هم شنیدند که در جلسه ای که همین اواخر برگزار شد ایشان فرمودند که بنده این لوایح را به نفع جامعه نمی دانم. اما اگر بنا باشد حضرت آقا؛ بنا به گفته رییس مجلس درباره تصویب این لایحه چنین فرمایشی کرده باشند، بنده خودم اولین نفری خواهم بود که از ولایت ایشان صرفه نظر خواهم کرد. لذا بنده به ضرس قاطع عرض می کنم که چنین چیزی به هیچ وجه صحت ندارد و هیچ مدرکی هم در رابطه با توصیه حضرت آقا در رابطه با تصویب این لایحه منتشر نشده است.»

روز گذشته علی مطهری٬ نایب رییس مجلس٬ طی نامه‌ای از دادستان کل کشور خواست دستور رسیدگی، تحقیق و کشف عاملان ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز برای نمایندگان در جریان بررسی لایحه CFT را صادر کند.

در طی مدتی که نمایندگان مجلس در حال بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) بودند٬ پیامک‌هایی با مضمون «تهدید» به آن‌ها ارسال می‌شد.

امروز بهروز نعمتی٬ سخنگوی هیئت رییسه مجلس٬ با اشاره به ارسال پیامک های تهدید آمیزقبل و بعد از تصویب  CFT به عصر ایران گفت: «قبل ‌وبعد از تصویب لایحه، پیام های تهدید آمیز برای ما ارسال شده است و دوستان در نهادهای ذی‌ریط باید این مسئله را بررسی کنند.»

همچنین محمد فیضی نماینده اردبیل نیز که در موافقت با این لایحه صحبت کرده بود به ایلنا گفته است: «روزانه بالای ۵۰۰ پیامک با متن‌های توهین ،تهدید و افترا و تهمت دریافت می کنم. جالب است که این پیامک ها به نام برای من ارسال می شود.»

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در ادامه از هیئت رییسه مجلس خواست که به این موضوع ورود پیدا کند.

به گفته فیضی در پیامک‌ها از مجلس به عنوان دارالمنافقین نام برده شده است و لازم است هیات ریسه پیگیری‌های لازم را انجام دهد، مجلس خانه ملت است و دارالمنافقین  جاهای است که این افکار تولید می شود.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

3 پاسخ

 1. این یارو چکارس بالای حرف شخص اول مملکت و قانون حرف مفت میزند بدبختی ملت ایران بدست اینها که از دیوار سفارتخانه ها بالا رفتند رقم خورده.

 2. دمت گرم که خودتو از رهبر فرهیخته تر میدونید
  تو صفین هم همینطور بود میگفتند اگر علی بجنگد دست از ولایتش میکشیم
  امام حسن علیه السلام هم همینطور بود گفتند اگر صلح کند دست از ولایتش میکشیم
  در انتها شد فاجعه کربلا و سر امام را بریدند
  دمت گرم

 3. شما تنها نیستی که عطای ولایت را به لقایش میبخشی” بسیار کسان دیگر هم هستند که مثل شما فکر میکنند” اصولا وقتی ولایتمداری چیزی از توش در نیاد به چه دردی میخوره؟ علی مطهری میگه بین درامد و واردات چیزی حدود ۱/۵ میلیارد دلار هزینه دلالی و سوبسید و باج سبیل میشه” با FATFاین هزینه خودشو نشون میده و این رنج بزرگیه که خواب از چشمان شما ولایتمدارها ربوده! شفاف سازی یک عمل ننگین غربیست که در اسلام شما حرام است! موسوی میگفت بعضی از نمایندگان مجلس که در کمپین ۹۹ نفر اقای خامنه ای بودند و مخالف موسوی برای نخست وزیری ایشان به موسوی میگفتند چرا دائم حرف از برنامه میزنی ” برنامه ریزی در اسلام حرام است! این اولین بار است که میبینم که یکی از یاران اقا حرف از خروج میزند ” و فکر میکنم فصل ان اغاز شد.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

آری ای پیامبر بزرگ! آن‌چه عرض شد گوشه ناچیزی از تحریف دینی است که قرار بود پیام رستگاری و شکوفایی باشد اما به دلیل برداشت‌های کج شخصی به قفسی مبدل شده که دست کم در ایران ۸۰ میلیون انسان در آن اسیرند. حال شما بفرمایید ، آیا ما باید در سوگ غمناک رحلت شما ناله سر دهیم ؟ یا شما باید به زندگی دردآوری که ما بدان مبتلا شده ایم اشک بریزید؟…

ادامه »

به سرکوب‌گران مستبد امروز ایران می‌گویم تیر اندازی به سوی مردم معترض جنایت است. تفنگ‌های خود را زمین بگذارید به مردم بپیوندید. اگر چنین جرأت و جسارتی در خود نمی‌بینید لا‌اقل از فرمان مافوق خود تمرد و از دستور آنان سرپیچی کنیم. بدانید در مقابل مردم که صاحبان این کشورند، ایستادن و به گلوله‌بستن آنان عاقبت سوء و بسیار نکبت‌باری برایتان خواهد داشت. این نظام اصلاح‌ناپذیر دیر یا زود سقوط می‌کند…

ادامه »

ایران وارد دوران جدیدی شده است. خون ژینا معنای حیات و نیز حیات سیاسی را برای مردم شریف مظلوم ایران عوض کرد. هر کنشگر حزبی و سیاسی اگر سکوت کند برای همیشه مقهور، مطرود و مغبون خواهد بود. نوشتن از «حجیت شرعی» در برابر «خون مظلوم» که زیره به کرمان بردن است، اما انفعال یا سکوت در برابر این رخداد بزرگ تاریخ، پایان عمر سیاسی هر اصلاح‌طلب واقعی خواهد بود…

ادامه »