????زنده|شمار جانباختگان مصرف الکل تقلبی در البرز به ۱۸ نفر رسید

 


حمایت اتحادیه رانندگان کامیون و اتوبوس آمریکا و کانادا از اعتصاب کامیونداران ایران

اتحادیه رانندگان کامیون و اتوبوس آمریکا و کانادا از اعتصاب کامیونداران در ایران حمایت کرده است.

Risultati immagini per ‫اعتصاب کامیونداران ایران‬‎

در طی ما‌ه‌های اخیر کامیونداران ایران به دفعات دست به اعتصاب زدند. از جمله خواسته‌های اعتصاب‌کنندگان، افزایش حقوق بازنشستگی و سختی کار، کاهش قیمت لاستیک و لوازم یدکی و افزایش نرخ کرایه عنوان شده است.


اولین واکنش ولایتی به اخراج فائزه و فاطمه هاشمی از دانشگاه آزاد

اولین واکنش ولایتی به خبر اخراج فائزه و فاطمه هاشمی از دانشگاه آزاد که این هفته توسط انا اعلام شد این بود که :کسی که اعتقادات مردم و ارزش های انقلاب را زیر سوال می‌برد جایی در دانشگاه آزاد ندارد.

Risultati immagini per ‫ولایتی‬‎

پیش از این در سال گذشته یاسر هاشمی هم از این دانشگاه احراج شده بود.


شمار جانباختگان مصرف الکل تقلبی در البرز به ۱۸ نفر رسید

مدیرکل امنیتی و انتظامی البرز اعلام کرد که از اواخر شهریورماه تاکنون ۱۹۶ نفر در این استان براثر مصرف مشروبات الکلی تقلبی مسموم شدند که ۱۸ نفر آنان جان باختند./ ایرنا


 یک کولبر در منطقه مرزی نوسود کشته شد

به  سازمان های مدنی  یک کولبر در منطقه مرزی نوسود در استان کرمانشاه در جریان تیراندازی نیروهای مرزبانی کشته شده است.

تصاویر ویدئویی از این کولبر که به ضرب گلوله نیروهای مرزبانی کشته شده در توییتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.


اصلاح‌طلبان به دیدار حسن روحانی رفتند


آیت‌الله خامنه‌ای: تا وقتی جان در بدن دارم اجازه مذاکره و تسلیم نمی‌دهم

رهبر جمهوری اسلامی، که صبح امروز پنج‌شنبه، ۱۲ مهرماه در جمع بسیجیان در ورزشگاه آزادی تهران سخنرانی کرد، وضعیت کشور و جهان را در حال حاضر «حساس» دانست.

رهبر جمهوری اسلامی درباره مذاکره با آمریکا اظهار کرد که «تا وقتی جان در بدن دارم اجازه مذاکره و تسلیم نمی‌دهم.»

او همچنین تاکید کرد که فشار اقتصادی داریم، اما بن‌بست نداریم و گفت: جمهوری اسلامی معایبی دارد، اما «عیب واقعی بن‌بست است که بحمدالله نداریم. ما بن‌بست نداریم.»

ایت الله خامنه ای حساسیت وضع کشور را از این جهت دانست که « از یک طرف عربده‌کشی‌های سران استکبار و سیاست‌های آمریکای جهان‌خوار و از یک طرف قدرت‌نمایی جوان‌های مؤمن و پیروزی‌های پیاپی در میدان‌های مختلف و از یک طرف مشکلات اقتصادی کشور و تنگی معیشت بخش بزرگی از مردم ضعیف کشور و از طرفی حساس شدن و به تکاپو افتادن نخبگان کشور که این وضعیت آنها را حساس کرده و به تکاپو و تلاش فکری و عملی وادار کرده است.»

رهبر جمهوری اسلامی نتیجه این شرایط را تحرک عمومی دانسته و گفته است: «کشور به خاطر وجود مشکل از خمودگی و بی عملی درآمده است و خیلی‌ها که فقط تماشاگر بودند امروز احساس وظیفه می‌کنند و سرگرم تلاش می‌شوند.»


خبرهای روز گذشته را از اینجا بخوانید

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. «تا وقتی جان در بدن دارم اجازه مذاکره و تسلیم نمی‌دهم.»
    چه خوش بود که برآید به یک کرشمه دو کار !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

بازار دید و بازدیدهای دیپلماتیک در منطقه گرم است و ظاهرا روند نوینی از روابط و همکاری‌های منطقه‌ای شکل گرفته است. فرصت‌های جدید و تهدیدهای نوین، هم بازارها را به حرکت درآورده و هم موجب

ادامه »

در میان فعالین سیاسی بحثی جدی در جریان است که سرنگونی نظام جمهوری اسلامی و گذار یک‌باره از حکومت چه پیامدهایی خواهد داشت. بررسی شرایط ایران نشان می‌دهد که به احتمال زیاد پیامد سرنگونی حکومت «خلاء سیاسی» خواهد بود. در توضیح ویژگی‌های این پدیده می‌توان گفت…

ادامه »

رضا شاه در عمل یک رئیس جمهور مادام العمر در سرمشق اقتدارگرایانه بود. او هیچ ویژگی متعارف یک پادشاه را نداشت.تمام وقت خود را صرف اداره کشور می‌کرد. تفریح و فراغت پادشاه و سپردن امور اجرایی کشور به دیوان برای رضا شاه چندان معنا نداشت. در دوران حکمرانی او

ادامه »