دادستان کل کشور: داعش به دنبال نشان دادن شرارت در راه‌پیمایی ۲۲ بهمن بود

زیتون– محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور، گفت اگر «به فکر نباشیم و دشمن را در بیرون مرزهای‌مان سیلی نزنیم، آن‌ها پشت در خانه ما می‌آیند.»
به گزارش فارس، دادستان کل کشور اضافه کرد: « اگر رزمندگان ما با پشتیبانی نیروهای مقاومت در سوریه، لبنان و عراق نبودند به ضرس قاطع می‌گویم دشمن به در خانه ما آمده بود.»
منتظری با اشاره به این‌که «وظیفه ما حفظ رسالت جهانی است»، گفت برخی القا می‌کنند «کشوری که خودش گرسنه و نیازمند دارد، چه معنی دارد که به کشورهای دیگر کمک کند.»
دادستان کل کشور خبر داد که «گروهی را در چند روز گذشته در اطراف تهران دستگیر کردند» و مشخص شد گروه دولت اسلامی (داعش) برای راه‌پیمایی ۲۲ بهمن «به دنبال نشان دادن شرارت های خود بود».
منتظری با اشاره به این‌که در دادستانی کل کشور هر هفته بین «۱۵ تا ۲۰ هزار شبکه ضداخلاقی را می‌بندد ولی باز هم از جای دیگر سر در می‌آورند»، گفت: «باید شبکه ملی بوجود بیاید تا محتوای آن در دست دشمن نباشد که خروجی آن گرفتن هویت اسلامی از بدنه ملت است.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. از این افسانه پردازی ها زیاد شنیدیم. نه القاعده و نه داعش هیچ تهدیدی علیه ایران نداشته اند چون اگر مولود این نظام نباشند لا اقل با آن همراستا هستند. این قصه ها را می گویند که مردم شجاع ما قدری بیشتر بترسند. یعنی دریغ از یک سند و مدرک از این همه دستگیری و خنثی سازی! من به عنوان کسی که تمام وقایع جنگ داخلی و خارجی را به اندازه کاقی تحمل کرده ام هیچ خواهان تکرار آن مصیبت ها نیستم، ولی ابله هم نیستم!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

هر تحولی در آینده ایران ناظر به برخورد با دستگاه سرکوب است و نه شخص رهبر دوم که ویترین و نماد مشروعیت‌بخش بدان است. شعارهای هوشمندانه مردم در نفی دیکتاتوری که در شعار «مرگ بر دیکتاتور» تبلور یافته است، دقیقاً ناظر به همین ساختار سرکوب است و نه شخص

ادامه »

آری ای پیامبر بزرگ! آن‌چه عرض شد گوشه ناچیزی از تحریف دینی است که قرار بود پیام رستگاری و شکوفایی باشد اما به دلیل برداشت‌های کج شخصی به قفسی مبدل شده که دست کم در ایران ۸۰ میلیون انسان در آن اسیرند. حال شما بفرمایید ، آیا ما باید در سوگ غمناک رحلت شما ناله سر دهیم ؟ یا شما باید به زندگی دردآوری که ما بدان مبتلا شده ایم اشک بریزید؟…

ادامه »

به سرکوب‌گران مستبد امروز ایران می‌گویم تیر اندازی به سوی مردم معترض جنایت است. تفنگ‌های خود را زمین بگذارید به مردم بپیوندید. اگر چنین جرأت و جسارتی در خود نمی‌بینید لا‌اقل از فرمان مافوق خود تمرد و از دستور آنان سرپیچی کنیم. بدانید در مقابل مردم که صاحبان این کشورند، ایستادن و به گلوله‌بستن آنان عاقبت سوء و بسیار نکبت‌باری برایتان خواهد داشت. این نظام اصلاح‌ناپذیر دیر یا زود سقوط می‌کند…

ادامه »