واکنش وزارت خارجه به اظهارات کریمی قدوسی درباره ظریف

نماینده مجلس کذب می گوید

 زیتون- سخن‌گوی وزارت امورخارجه گفت نقل‌قول‌های جواد کریمی‌قدوسی از محمدجواد ظریف «کاملا نادرست، مخدوش و گزینشی» است و «به منظور بهره‌برداری‌های خاص تحریر و تنظیم» شده است.
بهرام قاسمی اضافه کرد نقل‌قول‌های منتشر شده «وارونه جلوه دادن واقعیات و اظهارات وزیر امورخارجه» بوده و «این ناراستی در بیان و نقل‌قول با راستی سخنان وزیر امور خارجه در تضاد کامل» قرار دارد.
جواد کریمی‌قدوسی امروز متنی را میان خبرنگاران پخش کرد که به گفته او سخنان محمدجواد ظریف در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بوده است.
بهرام قاسمی ضمن تکذیب متنی که کریمی قدوسی پخش کرد، گفت: «نقل‌قول مطالب صحیح از جلسات محرمانه هم برخلاف مصالح و امنیت ملی کشور است؛ حال آنکه نقل‌قول‌های نادرست، صد درصد خلاف اخلاق و مصالح کشور و نظام تلقی می‌شود.»
هم‌زمان علی‌رضا رحیمی، یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، نیز به ایلنا گفت: «آن‌چه به نقل از محمدجواد ظریف مطرح شده، کذب محض است.» به گفته رحیمی جلسه با ظریف گرچه «جزو جلسات منظم بود اما کاملا محرمانه بود و محمدجواد ظریف تاکید داشت مطالبی که مطرح می‌کنم برای آگاهی بخشی اعضای کمیسیون است.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

واکنش وزارت خارجه به اظهارات کریمی قدوسی درباره ظریف

۱۲ اسفند ۱۴۰۲ جمهوری اسلامی انتخاباتی را با پایین‌ترین میزان مشارکت در طول ۴۵ سال گذشته برگزار خواهد کرد. حضور مردم پای صندوق‌های رای، برای نظام در این انتخابات ضروری هست، ولی نه تا آن‌جا

ادامه »

اشاره: در یادداشت‌های دوران چهار سال مجلس اول، برخی نکات و رخدادها گزارش شده که از جهاتی مهم‌اند و از جمله آن‌ها طرح پیشنهادی

ادامه »

نه فاجعه، نه حماسه، این فقط یک انتخابات است! به کجا می رویم؟ کدام عملکرد ها و کدام انگیزه ها

ادامه »