احمد علم‌الهدی: طرح موضوع آزادی بیان توطئه استکبار جهانی است

زیتون– احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد، در خطبه‌های نمازجمعه امروز مشهد از «ساختارشکنی تحت عنوان آزادی بیان» به عنوان «توطئه استکبار» و«لایه سوم براندازی اسلام» نام برد و خواستار برخورد قوه قضاییه با این موضوع شد.
به گزارش تسنیم، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت که «دشمنان سه لایه برای براندازی اسلام» ایجاد کرده‌اند: لایه اول «جریان تکفیر و ارعاب و تروریسم و مقابله با عقاید شیعه» است. او لایه دوم را «شیعه انگلیسی» خواند و بدون اشاره به جزییات گفت براساس «مدرکی که خیرا به دست آمده» ماهواره‌های نزدیک به این جریان «از عربستان پول گرفته‌اند.»
به گفته علم‌الهدی این‌که «سخنران با ژست اپوزیسیون می‌آید و افرادی که دارای اندیشه سکولاری و ولنگاری هستند تحت عنوان گوش دادن سخنرانی جمع می‌کند و بعد این‌ها در حاشیه سخنرانی شروع به هنجارشکنی کنند، درست نیست.»
نماینده رهبر جمهوری اسلامی تاکید کرد که «این دست اقدامات ورود دشمن به داخل خاک ما و ورود پیاده‌نظام آمریکایی داخل مملکت است و دستگاه قضایی نباید اجازه ساختارشکنی را بدهند.» علم الهدی در خطبه دوم نمازجمعه امروز شهر مشهد «جریان‌های سیاسی سکولار» داخلی را از «سردمداراران» براندازی معرفی کرد. او همچنین از اینکه «هر حرکتی در ترویج ارزش‌های دینی را به فدرال‌سازی مشهد یا به خودمختاری مشهد» نسبت می‌دهند٬ انتقاد کرده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. اقای علم الهدی خیال می کند او و هم لباس هایش واقعا حاکمان ایران اند و نگران است که این قدرت را از ایشان بگیرند. ایشان التفات ندارند که بیش از نردبانی برای استفاده مادی تازه به دوران رسیده های مافیایی نیستند. وزر ووبال و بی آبرویی اش برای آقایان است و سودش در یب دولت پنهان.
    چنان به سکولاریسم فحش می دهند که انگار به عفرتی در کره مریخ شلیک می کنند. توجه ندارند که بزرگترین وقوی ترین سکولار ایران امام خمینی بود.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »