زیتون– احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد، در خطبه‌های نمازجمعه امروز مشهد از «ساختارشکنی تحت عنوان آزادی بیان» به عنوان «توطئه استکبار» و«لایه سوم براندازی اسلام» نام برد و خواستار برخورد قوه قضاییه با این موضوع شد.
به گزارش تسنیم، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت که «دشمنان سه لایه برای براندازی اسلام» ایجاد کرده‌اند: لایه اول «جریان تکفیر و ارعاب و تروریسم و مقابله با عقاید شیعه» است. او لایه دوم را «شیعه انگلیسی» خواند و بدون اشاره به جزییات گفت براساس «مدرکی که خیرا به دست آمده» ماهواره‌های نزدیک به این جریان «از عربستان پول گرفته‌اند.»
به گفته علم‌الهدی این‌که «سخنران با ژست اپوزیسیون می‌آید و افرادی که دارای اندیشه سکولاری و ولنگاری هستند تحت عنوان گوش دادن سخنرانی جمع می‌کند و بعد این‌ها در حاشیه سخنرانی شروع به هنجارشکنی کنند، درست نیست.»
نماینده رهبر جمهوری اسلامی تاکید کرد که «این دست اقدامات ورود دشمن به داخل خاک ما و ورود پیاده‌نظام آمریکایی داخل مملکت است و دستگاه قضایی نباید اجازه ساختارشکنی را بدهند.» علم الهدی در خطبه دوم نمازجمعه امروز شهر مشهد «جریان‌های سیاسی سکولار» داخلی را از «سردمداراران» براندازی معرفی کرد. او همچنین از اینکه «هر حرکتی در ترویج ارزش‌های دینی را به فدرال‌سازی مشهد یا به خودمختاری مشهد» نسبت می‌دهند٬ انتقاد کرده است.

بازگشت به صفحه اول