دستگیری ۱۲۰ نفر در یک کافی‌شاپ‌

زیتون- دادستان تهران، عباس جعفری دولت آبادی خبر داد که شب گذشته ۱۲۰ زن و مرد جوان در یک کافی‌شاپ‌ با حکم سرپرست دادسرای ناحیه ۲۱ تهران دستگیر شدند.
دولت‌آبادی وضعیت بازداشت شدگان را «نامناسب» توصیف کرد و گفت: «متهم اصلی، به مدیر کافی‌شاپ مذکور برای چهار ساعت برگزاری مراسم هفتصد هزار تومان اجاره» پرداخت کرده بود. به گفته او دو «خواننده غیرمجاز» نیز در این کافی‌شاپ حضور داشتند.
دادستان تهران اضافه کرد متهمان پرونده «با صدور قرار تامین به زندان معرفی شدند».
خبرگزاری فارس در گزارشی نوشت در این میهمانی «۱۵ بطری مشروبات الکلی کشف و ۱۵ نفر از متهمان در حالی که مست بودند دستگیر شدند.»
جعفری دولت آبادی همچنین خبر داد که با حکم دادستانی از ادامه فعالیت کافی‌شاپ جلوگیری شده است، زیرا «برخورد با چنین مفاسدی از وظایف ذاتی دادستانی است و در پایتخت کشور اسلامی زیبنده نیست کافی‌شاپ که باید محل امن برای حضور خانواده‌ها باشد، به مرکز فساد تبدیل گردد.»

 

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

 1. خواننده غیرمجاز ؟!
  لابد ایرانیان غیر معتقد به اصل مترقی ولایت فقیه هم بندگان غیر مجاز خداوندند !
  خداوند چطور با خلق مخلوق مفلوکی که نیاز به قیمومت اخوند دارد به خودش احسن الخالقین گفت ؟!

 2. جنــاب آقای دادستــان، آفرین صــدآفرین هزارسیصــدآفرین…!
  درهرشهــروروستــایی محــل هایی وجود دارد (البتــه در شهرهای بزرگتــر چنــدین محـل) که برای مردم خیلی راحت شناسایی شــده است وکسانیکه مایل به استعمال مواد مغــدر هستنــد میرونــد آنجا و هرنوع موادی را که میخواهنــد استفاده میکننــد…! واین محل ها آنقدر واضع وآشکار است که تقریبا” همگان ازآن باخبــر انـد…!
  شایعات بسیــار انــد، کســانی میگوینـــد نظام فقط وفقط با مشروبات مخالف است…! کسانی هم میگوینــد پلیــس محل ماهیانه می آیــد وحق وحساب خودش را میگیرد وکاری بکار این خانه های موادکشی ندارد و…
  بچشــم میبینیــم جوانان این مرز وبوم به نابودی کشیــده شــده است واین همـــه مواد وارد این کشــور میشــود…چرا جلو ورود این موادهای خانمان برآنداز گرفتــه نمیشــود که گرفتن تعدادی جوان را در یک کافی شاب را وظایف ذاتی دادستانی می نامیــد…!
  آفرین صدآفرین هزاروسیصــدآفرین…

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

۱. در طی انتخابات اخیر، مدام شنیده‌ایم که گفته می‌شود: پزشکیان نمی‌تواند کاری از پیش ببرد؛ مگر یک تدارکاتچی چقدر قدرت دارد؛ باید آن دیگری بخواهد وگرنه فرقی بین جلیلی و پزشکیان نیست. اظهار نظرهایی

ادامه »

اگر انتخابات و به ویژه انتخاب ریاست جمهوری در کشوری مانند ایران را یک فرآیندی ترسیم کنیم که می خواهد نمایش دمکراسی باشد ولی

ادامه »

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه

ادامه »