لاریجانی نامه معرفی سه وزیر جدید را پس فرستاد

زیتون- اکبر رنجبرزاده، از اعضای هیات رییسه مجلس، خبر از آن داد که علی لاریجانی، نامه معرفی سه وزیر پیشنهادی دولت را به حسن روحانی عودت داده است.
رنجبرزاده در گفت‌وگو با خانه ملت، ارگان خبری مجلس، گفت نامه روحانی روز یک‌شنبه دست هیات رییسه مجلس رسید، اما «این نامه به دلیل عدم پیوست خلاصه سوابق وزرای پیشنهادی و برنامه‌های آنها، از سوی رییس مجلس به رییس جمهوری عودت داده شد.» 252407_444او اضافه کرد که هیات رییسه مجلس باید «هم‌زمان با اعلام وصول نامه معرفی وزرا، خلاصه‌ای از سوابق و برنامه‌های آن‌ها را به نمایندگان مجلس ارائه کند؛ اما این سوابق از سوی دولت تهیه و ارسال نشده بود».
به گفته رنجبرزاده اگرسوابق و برنامه‌های وزرای پیشنهادی آماده شود، معرفی سه وزیر جدید در جلسه روز سه‌شنبه (۴ آبان) اعلام وصول خواهد شد.
حسن روحانی امروز در نامه‌ای فخرالدین احمدی دانش‌آشتیانی، سیدرضا صالحی امیری و مسعود سلطانی فر به ترتیب برای تصدی وزارت‌خانه‌های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان به مجلس معرفی کرد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

    1. محمدعلی نجفی که قرار بود امروز به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس معرفی شود، این مسئولیت را نپذیرفت.
      به گزارش جماران، وی علی رغم آنکه برنامه کاری خویش را روز گذشته به رئیس جمهوری ارائه کرده بود امروز از پذیرش این سمت خودداری کرد.
      قرار است فخرالدین دانش آشتیانی برای تصدی این وزارت خانه به مجلس معرفی شود.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲ می‌نویسد: “سال‌هاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی،

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که از دل بحران‌های فراوان

ادامه »

انسان ها را از منظر نسبت آنها با دردها و مسئولیت‌پذیری اجتماعی عموماً به چهار دسته می‌توان تقسیم کرد: ۱.

ادامه »