قالیباف مبلغ دریافتی اش از شهرداری را تکذیب کرد

زیتون- قالیباف با اعتراض نسبت به اعلام زیاد از حد حقوق دریافتی‌اش در برخی از سایت‌ها، درباره حقوق خود و همسرش توضیحاتی را ارائه داد.
شهردار تهران گفت که دریافتی او از شهرداری تهران به عنوان «محمدباقر قالیباف ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.» او انتشار اخباری مبنی بر دریافت بین از ۱۴ میلیون حقوق از شهرداری را تکذیب کرد. download (1)
روز گذشته ابوالفضل قناعتی، یکی از اعضای هیئت رییسه شورای شهر، به نقل از ناصر امانی معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهردار تهران خبر داده بود که شهردار تهران، با پایه حقوق ۸۰۰ هزار تومان، ماهیانه ۱۳ ملیون و دویست هزار تومانه مزایا می گیرد تا جمع حقوق او به ۱۴ میلیون تومان برسد.
اما قالیباف امروز این خبر را تکذیب کرد و گفت که «یک روز هم حق ماموریت و اضافه کاری نگرفته‌ است» و تا زمانی که «پسرم ازدواج کرد و هزینه‌ها بالا رفت حتی اضافه کار نیز نمی‌گرفتم.»
شهردار تهران حقوق «یک درصد از کل بودجه شهرداری» را هم کتمان کرد و افزود «من حتی نصف حقوق خود را برمی‌گردانم.»
او همچنین مدعی شد که «نه حق مسکن دریافت کرده و نه در خانه سازمانی زندگی کرده‌ است.»
شهردار تهران که خلبان ایران ایز نیز هست در مورد درآمدش از خلبانی نیز توضیح داد «۱۵ سال است که در شرکت ایران ایر پرواز می‌کنم و ساعات پروازی من مشخص است؛ اما هیچ‌وقت در وقت اداری پرواز نکرده‌ام و پروازهایم یا در تعطیلات رسمی و یا در ساعت ۱۷ است.» و باید بگویم که ۲۵ روز است که پروازی نداشتم چراکه فرصت پرواز ندارم.
او در مورد میزان حقوق همسرش از شهرداری نیز با بیان اینکه «مشاور شهردار ۸ میلیون حقوق می‌گیرد اما ۱۰ سال است که همسر من که به عنوان مشاور شهردار فعالیت می‌کند، حتی یک ریال حقوق نگرفته است.» گفت: باید بگویم که همسرم صلواتی خدمت کرده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. اگر شهرداری در و پیکر داشت که احمدی نژاد سال هشتاد و چهار خرج “انتخابات” را از شهرداری بالا نمی کشید (اختلاس سیصد میلیونی یا میلیاردی؟) پس آقای قالیباف هم با توجه به بی در و پیکری شهرداری میتونه خیلی راحت فیش ها را تغییر بده یا اصلا بده از بایگانی هم نیست و نابود کنن. از دروغ های گوبلزی سردار که بگذریم (کار صلواتی همسر ایشان و یا اینکه حقوق شهردار از مشاورش هم کمتره)، ایشان بعد از حداقل هشت ساعت کار “فشرده” تازه ساعت هفده میره میشه خلبان هواپیمای مسافر بری؟!! با جان مردم اینطور بی مسئولانه بازی می کنن؟!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

به سرکوب‌گران مستبد امروز ایران می‌گویم تیر اندازی به سوی مردم معترض جنایت است. تفنگ‌های خود را زمین بگذارید به مردم بپیوندید. اگر چنین جرأت و جسارتی در خود نمی‌بینید لا‌اقل از فرمان مافوق خود تمرد و از دستور آنان سرپیچی کنیم. بدانید در مقابل مردم که صاحبان این کشورند، ایستادن و به گلوله‌بستن آنان عاقبت سوء و بسیار نکبت‌باری برایتان خواهد داشت. این نظام اصلاح‌ناپذیر دیر یا زود سقوط می‌کند…

ادامه »

ایران وارد دوران جدیدی شده است. خون ژینا معنای حیات و نیز حیات سیاسی را برای مردم شریف مظلوم ایران عوض کرد. هر کنشگر حزبی و سیاسی اگر سکوت کند برای همیشه مقهور، مطرود و مغبون خواهد بود. نوشتن از «حجیت شرعی» در برابر «خون مظلوم» که زیره به کرمان بردن است، اما انفعال یا سکوت در برابر این رخداد بزرگ تاریخ، پایان عمر سیاسی هر اصلاح‌طلب واقعی خواهد بود…

ادامه »

در این فضای تب‌آلود جامعه ایران و در این روزهای خشم و خروش و آتش و خون و سرکوب در

ادامه »