فیش حقوقی شهردار تهران هم اعلام شد

زیتون- محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، با پایه حقوق ۸۰۰ هزار تومان، ماهیانه ۱۳ ملیون و دویست هزار تومانه مزایا می گیرد تا جمع حقوق او به ۱۴ میلیون تومان برسد. download (1)
ابوالفضل قناعتی، یکی از اعضای هیئت رییسه شورای شهر، ضمن اعلام حقوق دریافتی قالیباف به تسنیم گفت که این رقم را معاون برنامه ریزی شهرداری اعلام کرده است.
به گفته او ناصر امانی معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهردار تهران در جلسه امروز شورا رقم حقوق دریافتی قالیباف شهردار تهران را اعلام کرد.
شهردار تهران در حالی حقوق ۱۴ میلیون تومانی دریافت می کند که روز گذشته وزیر اقتصاد دولت اعلام کرده بود برای مدیران سقف حقوقی تعیین شده است. البته به گفته علی طیب نیا این سفت حقوقی شامل مدیران بانک ها و شرکت ها می شود.
بر اساس سخن وزیر اقتصاد حداکثر دریافتی مدیران عامل بانک‌ها ۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان باشد. همچنین حداکثر دریافتی ماهانه مدیران عامل شرکت‌ها ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان باشد. .
پیشتر شایعاتی مبنی بر اینکه شهردار تهران یک درصد از مجموع درآمد های شهرداری را به عنوان «سهم شهردار» دریافت می کند شنیده شده بود.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. در زمان قاجار نوکران شاه علاوه بر مستمری مداخل هم داشتند ، در اوایل دوران پهلوی هم عامه مردم وقتی می شنیدند کسی به خدمت دولت درامده است می پرسیدند که ، مداخل هم دارد ؟
    امروزه مزایا هم به حقوق و مداخل اضافه شده است و مزایا چندین و چند برابر اصل حقوق است !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

در روزهایی که بحث بر سر شرکت کردن یا نکردن در انتخابات گرم است، لازم دیدم دلایل خودم را برای تحریم انتخابات بیان کنم چراکه مباحثه بین دو سر رادیکال طیف(مدافعان مشارکت همیشگی و مدافعان

ادامه »

چرا رای می‌دهم؟ پس از جنبش زن زندگی آزادی، تصور من بر این بود که رای دادن دیگر بی‌معنی است، اما امروز معتقدم که

ادامه »

مقدمه من در ماهیّت استبدادی جمهوری اسلامی پس از ادخال ولایت فقیه توسط مجلس خبرگان اول — حتی ولایت فقیه

ادامه »