آذر منصوری: با قانون جدید انتخابات از صندوق رای و خانه ملت چیزی جز شیر بی‌یال و دم و اشکم باقی نمی‌ماند

زیتون – آذر منصوری، رییس جبهه اصلاحات، می‌گوید قانون جدید دامنه اختیارت نهاد ناظر را تا حدی افزایش داده که از انتخابات و صندوق رای و خانه ملت چیزی جز شیر بی‌یال و دم و اشکم باقی نمی‌ماند.

وی سه‌شنبه، هفتم شهریور، با اشاره به اینکه توصیه‌ای برای ثبت نام در انتخابات ندارد افزود:«با این روند حذفی نمی‌توانیم تضمینی برای عملکرد کاندیداهای نیابتی در مجلس داشته باشیم.»

به گفته خانم منصوری نظارت استصوابی آنچنان دایره انتخاب مردم را تنگ کرده که پایگاه رای اصلاح‌طلبان نسبتی بین رای خود و نهادهای انتخابی و صندوق رای نمی‌بینند.

وی تاکید کرد مجلس در راس هیچ اموری نبوده و غیر از تلاش برای حفظ یکدستی موجود، اختیارات مهم خانه ملت را به نهادهای غیر انتخاباتی موازی واگذار کرده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

 1. .
  آذر منصوری اصلاح‌طلب گفت: همراهی و دفاع و تجلیل از جنبش اعتراضی‌ی زن زندگی آزادی درخشان‌ترین موضع بود.

  خانم منصوری،
  دارید از آن طرف بام می‌افتید سینه‌های جوانان نادان را سپر گلوله‌های اراذل و اوباش جمهوری اسلامی‌ی خائن فاسد جنایتکار کردن و ملت خدازده را به عزا نشاندن کجایش درخشان است.
  الله الله مکن ای ابر چنین سنگدلی، کز عطش در دل افسرده‌ی ما جانی نیست.
  آتش جور عدو بس تو دگر باد مدم، مستان آب کسی را که به کف نانی نیست.

  سرور گرامی،
  تنها راه نجات میهن اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم:
  ۱- قطع دشمنی با آمریکا برای دفع تهدیدات خارجی.
  ۲- به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی.
  با تشکر از توجه شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفتهٔ گذشته با همین رسانهٔ زیتون که همیشه “خون ژینا” را همراه بوده، گفت‌و‌گویی داشتم ، و از مهم‌ترین گزارهٔ آن بسیار استقبال شد: «آقای خامنه‌ای ترسیده و غمگین است». بعضی از دوستان پیام دادند

ادامه »

جامعه‌ ایران شکل گیری یک جنبش انقلابی را تجربه می‌کند که نتیجه مطلوب آن گذار از جمهوری اسلامی با کمترین هزینه ممکن است. این

ادامه »

در آستانه سالگرد جنبش اعتراضی-‌انقلابی و البته مسالمت‌آمیز و خشونت‌پرهیز زن، زندگی، آزادی هستیم؛ جنبشی پر برکت و تحول‌آفرین که

ادامه »