رییس کل دادگستری استان تهران: عکس گرفتن با زندانیان امنیتی دهن‌کجی به نظام است

زیتون- غلامحسین اسماعیلی در جلسه تودیع و معارفه مدیرکل سابق و جدید زندان‌های استان تهران با تاکید بر لزوم اصلاح نگاه جامعه نسبت به زندانیان گفت که برخی از سیاسیون ما بدرفتاری می‌کنند و زندانی امنیتی خاصی را که بد و بیراهی به حاکمیت گفته پس از آزاد شدن وی به ملاقاتش می‌روند و با او عکس می‌گیرند. او تاکید کرد:« این نوع رفتار هم قابل قبول نیست. ما خواهان تغییر نگرش نسبت به زندانیان به ویژه زندانیان آزاد شده هستیم؛ اما نه به افرادی که همه چیز نظام را زیر سوال برده‌اند و حالا آزاد شده‌اند.»

download (2)

مجموع دیدارهای سید مصطفی تاجزاده، بعد از آزادی از زندان پیش از این هم انتقاداتی برانگیخته بود؛ بخصوص دیدار حسین فریدون، برادر رییس جمهوری. پیش از آن نیز دیدار فایزه هاشمی با فریبا کمال آبادی انتقاداتی جدی برانگیخته بود.

مدیرکل دادگستری استان تهران در این رابطه گفت:« اینکه سیاسیون به ملاقات این افراد رفته و با آنها عکس بگیرند دهن‌کجی به نظام وحاکمیت است، زیرا زندانی امنیتی در تمام دنیا به معنی مخالف حکومت است.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

پرده اول: در اوایل نوامبر زمانی که تنها یک ماه از آغاز یورش حماس به اسرائیل گذشته بود، برخی از رسانه ها سخنانی بسیارشنیدنی ازگیدئون لوی، تحلیلگر برجسته روزنامه هاآرتص را منتشرکردند: “من اشغالگری های

ادامه »

۱– چیزی کمتر از دو هفته پس از کشتار صبرا و شتیلا به فرماندهی و هدایت آریل شارون وزیر دفاع اسراییل (بعدها نخست وزیر

ادامه »

خوش بود گر محک تجربه آید به میان تا سیه روی شود هر که در او غش باشد (حافظ) یکی

ادامه »