رییس کل دادگستری استان تهران: عکس گرفتن با زندانیان امنیتی دهن‌کجی به نظام است

زیتون- غلامحسین اسماعیلی در جلسه تودیع و معارفه مدیرکل سابق و جدید زندان‌های استان تهران با تاکید بر لزوم اصلاح نگاه جامعه نسبت به زندانیان گفت که برخی از سیاسیون ما بدرفتاری می‌کنند و زندانی امنیتی خاصی را که بد و بیراهی به حاکمیت گفته پس از آزاد شدن وی به ملاقاتش می‌روند و با او عکس می‌گیرند. او تاکید کرد:« این نوع رفتار هم قابل قبول نیست. ما خواهان تغییر نگرش نسبت به زندانیان به ویژه زندانیان آزاد شده هستیم؛ اما نه به افرادی که همه چیز نظام را زیر سوال برده‌اند و حالا آزاد شده‌اند.»

download (2)

مجموع دیدارهای سید مصطفی تاجزاده، بعد از آزادی از زندان پیش از این هم انتقاداتی برانگیخته بود؛ بخصوص دیدار حسین فریدون، برادر رییس جمهوری. پیش از آن نیز دیدار فایزه هاشمی با فریبا کمال آبادی انتقاداتی جدی برانگیخته بود.

مدیرکل دادگستری استان تهران در این رابطه گفت:« اینکه سیاسیون به ملاقات این افراد رفته و با آنها عکس بگیرند دهن‌کجی به نظام وحاکمیت است، زیرا زندانی امنیتی در تمام دنیا به معنی مخالف حکومت است.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

حواشی مربوط به ماهواره‌ی روسی «خیام» همچنان ادامه دارد و در فضای مجازی، بسیاری از کاربران، دولت رئیسی را به خاطر این موضوع به سخره می‌گیرند. چرا که پرتاب ماهواره خیام با ماهواره‌بر سایوز از

ادامه »

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید

ادامه »