یک نماینده مجلس: اگر دشمن گستاخی کند از رهبری می‌خواهیم فتوای ساخت سلاح هسته‌ای را تغییر دهند 

نماینده مردم مهریز یزد از تریبون مجلس گفت: «دشمن بداند اگر گستاخی و تهدید آن ادامه یابد، در زمینه سلاح هسته ای از رهبر معظم انقلاب اسلامی خواهیم خواست که اگر صلاح بدانند استراتژی و فتوای ساخت سلاح هسته ای تغییر یابد و این برای جوانان ایرانی بسیار آسان خواهد بود.»

به گزارش ایلنا؛ محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۱۱ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در قالب تشکر و تذکر به دستگاه دیپلماسی کشور و سازمان انرژی اتمی، گفت: تشکر از بابت مواضع اصولی و مقاومت وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی در برابر زیاده خواهی های غرب به ویژه آمریکا تا امروز است که ان شاءالله نتیجه خواهد داد.

وی تصریح کرد: ما به همه تعهدات برجامی عمل کردیم، بیش از آن نه خدا و نه مردم راضی هستند و بدانید هرچه جلوی حکومت های قلدر و افراد زورگو کوتاه بیاییم گستاخ تر خواهند شد، محکم بایستید خداوند هم یاری خواهد کرد.

نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در مجلس خاطرنشان کرد: اگر همه جناح ها و گروه‌ها تدبیر می کردند که سیاست های جهانی تغییر کند نمی توانستند اما یک حرکت روسیه اوضاع را به نفع کشورهای مظلوم از جمله ایران تغییر داد. باید به خداوند بزرگ تکیه و مشکلات داخلی و ضعف های خود را برطرف کنیم.

وی یادآور شد: دشمن بداند اگر گستاخی و تهدید آن ادامه یابد، در زمینه سلاح هسته ای که زورگویان دارند از رهبر معظم انقلاب اسلامی خواهیم خواست که اگر صلاح بدانند استراتژی و فتوای ساخت سلاح هسته ای تغییر یابد و این برای جوانان ایرانی بسیار آسان خواهد بود.

*عصر ایران

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. عصبانی شدن این نماینده هم کپی عصبانی شدن رییس جمهور کم سواد ماست که دستور میده دیگه گرانی و تورم از فردا نباشد! حالا فرض کنیم فتوای قلابی رو عوض کرد، آیا امکان ساخت بمب هسته ای را دارد؟ من که فکر نمی کنم! شده حکایت گروهی که از نظامیان پیر و پاتال زمان شاه بودند و در پاتوق شأن که یک کافی شاپ در لندن است دور هم جمع شده بودند و یکی از آنان یک نفر دیگر را سر لشگر خطاب می کرد که با اعتراض یک نفر دیگر روبرو شد که چرا ایشان را سرلشگر خطاب می کنی، ما گفتیم اگر حکومت شاه ادامه پیدا می کرد امکانش بود که ایشان به مقام سرلشگری برسد، و بحث این دو نفر بالا گرفته بود که آخر خود سرلشگر گفت شما چرا دعوا می کنید؟ حالا لشگرش کو که من سرش باشم؟!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دکتر بیژن عبدالکریمی جزو معدود اندیشمندان و فلسفه‌ورزانی است که اغلب تلاش می‌کند اخلاق‌مدارانه، در اندیشه‌ورزی و کنشگری‌اش، با پرهیز از رادیکالیسم و اتخاذ رویکرد بینامرزی، میان گفتمان‌های مختلف و متضاد ایرانی، نوعی سازش و

ادامه »

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری

ادامه »