???? مراسم یادبود عزت الله و هاله سحابی باحضور فعالان سیاسی برگزار شد

زیتون– پنجمین مراسم یادبود عزت الله سحابی هاله سحابی با حضور جمعی از یاران این دو و فعالان سیاسی اصلاح‌طلب امروز در لواسان برگزار شد.
به گزارش «زیتون» در این مراسم همچون سال‌های گذشته، چهره هایی مانند ابراهیم یزدی، محمد توسلی، هاشم صباغیان، حسین شاه حسینی، سارا، سوسن و احسان شریعتی، امیرخسرو دلیرثانی، مینو مرتاضی لنگرودی، حسین انصاری راد، پوران شریعت رضوی، پروین فهیمی، مسعود پدرام، فرید طاهری، احمد زیدآبادی، لطف الله میثمی، فیروزه صابر و جمعی از جوانان اصلاح طلب میهمان خانواده سحابی بودند.
ابراهیم یزدی، دبیر کل حزب نهضت آزادی، سارا شریعتی از جمله سخنرانان مراسم امروز بودند.
ابراهیم یزدی با بیان اینکه عزت الله سحابی به معنای واقعی کلمه عزت بود و عزت داشت، از شخصیت سحابی به عنوان مردی یاد کرد که به گواه دوست و دشمن شایسته احترام بود. سارا شریعتی نیز در مقاله ای با اشاره به رخدادهای خرداد از خرداد به عنوان ماه گذشته گان یاد کرد.
عزت الله سحابی بامداد ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ در بیمارستان مدرس تهران و پس از ۶۰ سال فعالیت سیاسی درگذشت. طی مراسم تشیع او هاله سحابی، دخترش، که برای وداع آخر با پدر از زندان به مرخصی آمده بود، درگذشت و شبانه کنار مزار پدر به خاک سپرده شد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. این جمع را مقایسه کنید با سرنشینان قایق ولایت ، مصباح ، محمد یزدی ، احمد جنتی ، صادق لاریجانی ، علم الهدا ، احمد خاتمی ، سردار نقدی و تائب !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

هفتهٔ گذشته با همین رسانهٔ زیتون که همیشه “خون ژینا” را همراه بوده، گفت‌و‌گویی داشتم ، و از مهم‌ترین گزارهٔ آن بسیار استقبال شد: «آقای خامنه‌ای ترسیده و غمگین است». بعضی از دوستان پیام دادند

ادامه »

جامعه‌ ایران شکل گیری یک جنبش انقلابی را تجربه می‌کند که نتیجه مطلوب آن گذار از جمهوری اسلامی با کمترین هزینه ممکن است. این

ادامه »

در آستانه سالگرد جنبش اعتراضی-‌انقلابی و البته مسالمت‌آمیز و خشونت‌پرهیز زن، زندگی، آزادی هستیم؛ جنبشی پر برکت و تحول‌آفرین که

ادامه »