تهدید موتورسواران در فرودگاه یزد دلیل لغو کنسرت مازیار فلاحی

زیتون- کنسرت مازیار فلاحی در شهرستان یزد، ساعاتی پیش از آغاز اجرا لغو شد.

یک شاهد عینی در فرودگاه یزد درباره این ماجرا به فردا گفت:« تعدادی موتور سوار که تعداد آنها به صد نفر می رسید در محوطه فرودگاه حضور پیدا کردند و با حالتی تهدیدآمیز باعث شدند که مازیار فلاحی ساعاتی در هواپیمایی که با آن به یزد آمده بود بماند و بعد از آن هم با اولین پرواز به تهران بازگردد.»
پیش از این قر ار بود، این کنسرت ۱ و ۲ خردادماه برگزار شود که از گروه موسیقی درخواست شد، تاریخ کنسرت تغییر کند؛ اما کنسرت در تاریخ جدید هم به مرحله‌ی اجرا نرسید.
تغییر تاریخ این کنسرت به دلیل تجمع دلواپسان یزد در میدان امیر چخماق این شهر بود. تجمعی که با صدور بیانیه ای مبنی بر غفلت برخی مسئولین امر که زمینه سوء استفاده افراد خاص با انگیزه های سودجویانه و بعضا مغرضانه و تعرض به ارزش های دینی و اخلاقی را باز می کند، پایان یافت.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

توی یک عالم دیگری سیر می‌کرد. در عوالمی که به واقعیت راه نداشت. تک‌تک جمله‌هایی که بیان می‌کرد و سفارش‌هایی که در باب انتخابات مجلس، خطابه می‌کرد؛ انگاری یک عمد و قصدِ غریبی را در

ادامه »

۱- در کشورهای با حکومت‌های دموکراتیک و قوه قضاییه مستقل یا به طور کلی دولت- ملت‌ها، شهروندان یا به نحو ایجابی به مشارکت سیاسی

ادامه »

سرانجام انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد و نتیجه مشارکت اعلام شده از سوی جمهوری اسلامی عدد ۴۱

ادامه »