???? تجمع دلواپسان یزد علیه کنسرت مازیار فلاحی

زیتون- شب گذشته جمعی از مردم یزد که خود را «امت حزب الله» می خوانند، در اعتراض به برگزاری کنسرت مازیار فلاحی در حسینیه امیر چخماق این شهر تجمع کردند.

photo_2016-05-18_00-48-17

به گزارش «زیتون» بر اساس بیانیه ای که در تجمع کنندگان صادر کردند، اعتراض این عده به «غفلت برخی مسئولین امر» است که «زمینه سوء استفاده افراد خاص با انگیزه های سودجویانه و بعضا مغرضانه و تعرض به ارزش های دینی و اخلاقی» را باز می کند.

دلواپسان شهر یزد در بخش دیگری از این بیانیه نوشتند« در شرایط بسیار حساس از رویارویی جبهه جهانی مقاوت اسلامی با نام فاسد و استکباری و هجوم گسترده به فرهنگ و ارزشهای اخلاقی امت اسلامی و نیز دفاع شهادت طلبانه مدافعان حرم اهل بیت(ع) در بلاد اسلامی، شایسته است همگان به ویژه متولیان امور فرهنگی اهتمامی بیش از پیش در پاسداری و تقویت ارزشها و مبانی امام راحل عظیم الشان به عنوان پشتوانه امت اسلامی در این نبرد داشته باشند.»

این بیانیه با نام مردم متدین و جوانان حزب الله یزد امضا شده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد نیز به عنوان سخنران در این مراسم شرکت کرد. او با اشاره به مخالفت علمای یزد با حرکات ضد اخلاقی و ضد دینی و اصرار جریاناتی برای برگزاری کنسرت در دوم خرداد، گفت:« ما با جلسه مختلطی که افرادی خاص در زمان خاص برگزار کنند مخالفیم.» نماینده ولی فقیه در استان در ادامه پرسید:« راستی تمام مشکلات یزد حل و فصل شده و تنها مشکل ما کنسرت بوده است. درست است که تنها دغدغه ما برگزاری تئاترهای سخیف و مستهجن باشد.»
او در پایان افزود:« آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان بارها در خطبه های نماز جمعه اعلام کرده اند یزد جایگاه برگزاری کنسرت نیست. ما نیز با کنسرت یعنی جلسه مختلطی که افرادی خاص در زمان خاص برگزار کنند مخالفیم.»

بر اساس گزارش هایی که در اختیار زیتون قرار گفته است، بخش عمده ای از افرادی که در حسینیه امیر چخماق یزد حضور داشتند، نه برای اعتراض به برگزاری کنسرت که به مناسب میلاد علی اکبر، یکی از فرزندان سومین امام شیعیان و به بهانه جشن به این مراسم دعوت شده بودند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یکی از اختلافات محمود طالقانی با روح الله خمینی در روزها و شب‌های آخر انقلاب ۵۷ خود را در موضوع دعوت مردم به خیابان‌ها در شب ۲۲ بهمن ۵۷ نشان داده است. اصرار طالقانی به

ادامه »

«امروز در آمریکا قطارها و اتوبوس‌های عمومی بدون بلیط مردم را سوار می‌کردند! اما نه انقلاب شده و نه کسی وعده آب و برق

ادامه »

بازاریان نقش تعیین‌کننده‌ای در وقوع انقلاب ۵۷ داشتند. بخشی از حزب مؤتلفه به نام موتلفهٔ بازار پیش از انقلاب نقش

ادامه »