???? تجمع دلواپسان یزد علیه کنسرت مازیار فلاحی

زیتون- شب گذشته جمعی از مردم یزد که خود را «امت حزب الله» می خوانند، در اعتراض به برگزاری کنسرت مازیار فلاحی در حسینیه امیر چخماق این شهر تجمع کردند.

photo_2016-05-18_00-48-17

به گزارش «زیتون» بر اساس بیانیه ای که در تجمع کنندگان صادر کردند، اعتراض این عده به «غفلت برخی مسئولین امر» است که «زمینه سوء استفاده افراد خاص با انگیزه های سودجویانه و بعضا مغرضانه و تعرض به ارزش های دینی و اخلاقی» را باز می کند.

دلواپسان شهر یزد در بخش دیگری از این بیانیه نوشتند« در شرایط بسیار حساس از رویارویی جبهه جهانی مقاوت اسلامی با نام فاسد و استکباری و هجوم گسترده به فرهنگ و ارزشهای اخلاقی امت اسلامی و نیز دفاع شهادت طلبانه مدافعان حرم اهل بیت(ع) در بلاد اسلامی، شایسته است همگان به ویژه متولیان امور فرهنگی اهتمامی بیش از پیش در پاسداری و تقویت ارزشها و مبانی امام راحل عظیم الشان به عنوان پشتوانه امت اسلامی در این نبرد داشته باشند.»

این بیانیه با نام مردم متدین و جوانان حزب الله یزد امضا شده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد نیز به عنوان سخنران در این مراسم شرکت کرد. او با اشاره به مخالفت علمای یزد با حرکات ضد اخلاقی و ضد دینی و اصرار جریاناتی برای برگزاری کنسرت در دوم خرداد، گفت:« ما با جلسه مختلطی که افرادی خاص در زمان خاص برگزار کنند مخالفیم.» نماینده ولی فقیه در استان در ادامه پرسید:« راستی تمام مشکلات یزد حل و فصل شده و تنها مشکل ما کنسرت بوده است. درست است که تنها دغدغه ما برگزاری تئاترهای سخیف و مستهجن باشد.»
او در پایان افزود:« آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان بارها در خطبه های نماز جمعه اعلام کرده اند یزد جایگاه برگزاری کنسرت نیست. ما نیز با کنسرت یعنی جلسه مختلطی که افرادی خاص در زمان خاص برگزار کنند مخالفیم.»

بر اساس گزارش هایی که در اختیار زیتون قرار گفته است، بخش عمده ای از افرادی که در حسینیه امیر چخماق یزد حضور داشتند، نه برای اعتراض به برگزاری کنسرت که به مناسب میلاد علی اکبر، یکی از فرزندان سومین امام شیعیان و به بهانه جشن به این مراسم دعوت شده بودند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

«سید جواد ساداتی‌نژاد» حدود ۵۰ سال دارد. یعنی سنی که نه می‌تواند سابقه‌ای در انقلاب داشته باشد، نه در دوران دفاع مقدس. در بیش از نیمی از این سن هم مشغول تحصیل در ایران تا

ادامه »

روراست و صادق است. رُک و راست حرفش را می‌زند. و این نه از سرِ بی‌باکی که بیش‌تر اسلوبِ شخصیتی اوست که نمی‌تواند به

ادامه »

چرا پرداختن به جنبش های اجتماعی زنان  از منظر اقتصادی اهمیت دارد؟ چون توسعه جنبش های اجتماعی زنان مسئله اساسی

ادامه »