ظریف پیگیر وضعیت سلامت میرمحمود موسوی شد

زیتون- محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ضمن تماس تلفنی و اعزام نماینده ای جهت دیدار با میر محمود موسوی در جریان وضعیت سلامتی این دیپلمات ارشد وزارت خارجه قرار گرفت.

خبر  سه سوءقصد پیاپی نسبت به میرمحمود موسوی، برادر رهبر در حصر جنبش سبز  شنبه شب منتشر شد. این خبر دیروز منجر به دو واکنش متضاد از سوی وزیر کشور و سخنگوی قوه قضاییه شد. از یک سو رحمانی فضلی در پاسخ به خبرنگاران، خبر از بررسی ماجرا را داد از سوی دیگر محسنی اژه ای ضمن تکذیب امنیتی بودن این حمله ها، موضوع را در حد زورگیری کاهش داد.

شب گذشته و پس از پوشش سخنان معاون اول قوه قضاییه در بخش خبری ۲۰:۳۰، میرحسین موسوی در تماسی با برادرش جویای حال او شد.

اما امروز بر اساس خبری که یک منبع آگاه به ایسنا داده محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در پی حمله ناجوانمردانه به میر محمود موسوی سفیر سابق ایران در هندوستان و پاکستان ضمن تماس تلفنی و اعزام نماینده ای جهت دیدار از وی در جریان وضعیت سلامتی این دیپلمات ارشد وزارت خارجه قرار گرفت.

وزیر امور خارجه ضمن محکوم کردن این رویداد تلخ و دعا برای سلامتی میر محمود موسوی ابراز امیدواری کرد ابعاد دقیق این حادثه با پیگیری وزارت کشور و مراجع قانونی ذیربط مشخص شده و تدابیر لازم جهت برخورد با آن اتخاذ شود.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و شادی این‌جا بود. او نشانی همه‌ی پیچ و خم‌های تاریخ این

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید که آن فیلم در

ادامه »

انقلاب مشروطه مهم‌ترین اتفاق سیاسی تاریخ معاصر ایران است که مرز سیاسی و اجتماعی بین ایران قدیم و جدید را

ادامه »