زخمی شدن میرمحمودموسوی توسط چند مهاجم ناشناس

زیتون- میرمحمود موسوی، از دیپلمات های برجسته و برادر میرحسین موسوی، ساعتی پیش از سوی افراد ناشناس با سلاح سرد مورد سوء قصد قرار گرفت.

بنا به خبری که در سایت کلمه منتشر شده است، میرمحمود موسوی که برای سومین بار در روزهای اخیر مورد حمله خیابانی افرادی ناشناس قرار می گیرد، از این سوء قصد جان سالم به در برده، اما از ناحیه گردن آسیب دیده است.

این دیپلمات سابق که در هفته گذشته هم دو بار مورد هجوم افراد ناشناس قرار گرفته بود، شنبه شب در خیابان و در کنار خودروی خود مورد هجوم سه تن قرار گرفت.

به گفته شاهدان عینی، یکی از مهاجمان به هیاهو و فحاشی پرداخته، دومی از جلو به وی حمله کرده و سومیبا چاقو از پشت  به او حمله کرده است.

میرمحمود موسوی پس از این حمله، برای لحظاتی بیهوش شده و سپس در پی حضور نیروهای امنیتی و انتظامی به بیمارستان رفته و محل جراحت را پانسمان کرده است، اما به رغم نظر پزشکان بستری نشده و به منزل بازگشته است. در زمان انتقال و حضور وی در بیمارستان، حضور پلیس و ماموران امنیتی لباس شخصی پرتعداد بوده و آنها مکررا در حال گرفتن فیلم و عکس از وقایع بوده اند.

هرچند دو حادثه قبلی رسانه ای نشده بود، اما تکرار این سوءقصدها برای سومین بار در عرض کمتر از ده روز،  امکان وجود برنامه ریزی قبلی برای آسیب جانی به برادر میرحسین موسوی را مطرح می سازد.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. اگر شاه مغفور هم از این تعداد شعبان بی مخ برخوردار بود شاید دیرتر سقوط میکرد !
    سقوط سلاطین جور حتمی است ، دیر و زود دارد .

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

۱- تحلیل دستگاه ساواک به عنوان مغز متفکر و هسته سخت پادشاهی پهلوی درباره تعیین و تشخیص تفکر چپ، مارکسیسم و حزب توده به عنوان خطر اصلی متوجه نظام پادشاهی و نیازش به بدیل فلسفی،

ادامه »

سیطره‌ی دروغ بود که جولان می‌داد. به نام حجاب، به نام عترت و پاکی، به نام فراخواندن به معروف و بازداشتن از منکرات داشت

ادامه »

موضوعی که در مباحث سیاسی در مورد حجاب اجباری و حقوق زنان از نظرها مغفول مانده، تاثیرباورهای ایدئولوژیک و به

ادامه »