? زنده| نماینده مجلس: شیعیان میشیگان شکست ترامپ را کلید زدند

 
سکه ریزشی شد؛ افت ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی

محمد کشتی‌آرا٬ نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر٬ گفت: «در حال حاضر نرخ تمام سکه با طرح جدید، ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان یعنی حدود ۱۵ درصد کاهش پیدا کرده و الان به ۱۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.»

محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایلنا در مورد آخرین وضعیت قیمت طلا توضیح داد: «قیمت نیم سکه با حدود ۶۰۰ هزار تومان کاهش به ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده و ربع سکه نیز با ۴۰۰ هزار تومان کاهش ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. سکه‌های یک گرمی نیز ۱۵۰ هزار تومان کاهش داشته و قیمت آن به ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است.»

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر خاطرنشان کرد: «هر مثقال طلا ۵۱۰ هزار تومان کاهش داشته و به ۵ میلیون ۲۷۱ هزار تومان رسیده و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با حدود ۱۲۰ هزار تومان به ازای هر گرم، یک میلیون و ۲۱۷ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.»


نماینده مجلس: شیعیان میشیگان شکست ترامپ را کلید زدند

مجتبی رضاخواه، نماینده مجلس، در توییتی نوشت شیعیان میشیگان که چند ماه گذشته به کشتن قاسم سلیمانی اعتراض کرده بودند، علیه دونالد ترامپ بسیج شدند و شکست او در این ایالت و انتخابات آمریکا را کلید زدند.

او لحظاتی بعد از انتشار این توییت٬ آن را حذف کرد.


حسن روحانی: دولت بعدی آمریکا در برابر ملت ایران تسلیم خواهد شد


آزادی ۴ کارگر بازداشتی هفت تپه آزاد

دادستان عمومی و انقلاب شوش خبر از آن داد که چهار کارگر بازداشتی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه عصر روز گذشته (چهارشنبه) آزاد شدند.

مصطفی نظری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: «این کارگران پنجشنبه هفته گذشته به اتهام خلال در نظم شرکت نیشکر هفت تپه تحت تعقیب قرار گرفتند.»

به گفته او این کارگران پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تامین به دلیل ناتوانی در تامین وثیقه راهی زندان شدند.

کارگران شرکت هفت تپه در روزهای اخیر اعتراضاتی در محوطه شرکت نسبت به بازداشت همکاران خود داشتند.


خبرهای روز گذشته را اینجا بخوانید.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

نسبت انسان‌ها با جنبش‌های اجتماعی را می‌توان با سه رنگ اصلی توصیف نمود: سفید، سیاه و خاکستری. سفیدها مخالفین وضع موجود هستند و برای تغییر آن تلاش می‌کنند، سیاه‌ها موافقان وضع موجود هستند و در

ادامه »

در ستایش میانه‌روی(۱) تکاپویی است برای گذار از نفرت و کدورتی که اصلاح‌طلبان سیاسی و گاهی مذهبی در جمهوری اسلامی ایران گرداگرد فلسفه‌ی سیاسی

ادامه »

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون

ادامه »