نظر هیات حل اختلاف قوا در باره آرای مینو خالقی به رهبری ابلاغ می‌شود

زیتون- نتایج بررسی‌های هیأت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه‌گانه در مورد آرای منتخب دوم مردم اصفهان به‌زودی در اختیار رهبر جمهوری اسلامی قرار می گیرد.

یک منبع آگاه در دبیرخانه هیأت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه‌گانه امروز به ایسنا خبر داد که «موضوع ابطال آراء یکی از داوطلبان انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی در اصفهان هفته گذشته به این هیأت ارجاع شده است که نتایج بررسی‌ها ان‌شاءالله به‌زودی جهت استحضار مقام معظم رهبری مدظله‌العالی تقدیم خواهد شد.»

از آغاز سال جدید که مشخص شد شورای نگهبان اصرار در مقابل ورود مینو خالقی به مجلس مقاومت کند، راهکارهای مختلفی برای حل این اختلاف مطرح شد. از  پیشنهاد علی مطهری مبنی بر واگذاری تصمیم در این مورد به مجلس یا استیضاح وزیر کشور تا اصرار بر صدور اعتبار نامه سومین منتخب مردم اصفهان از سوی وزارت کشور. اما در این میان تنها پیشنهاد احمد توکلی بود که مورد قبول واقع شد. احمد توکلی پیشنهاد داده بود که شورای حل اختلاف قوا به این موضوع رجوع کند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

جریان شناسی سیاسی در آستانه آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران با مرگ ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، قرار است طی چهار روز آینده ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران آغاز شود. این

ادامه »

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش

ادامه »