مطهری: بررسی اعتبارنامه مینو خالقی به مجلس محول شود

زیتون-  علی مطهری در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در جمع خبرنگاران گفت که بهتر بود تصمیم گیری در مورد «مینو خالقی» به مجلس و بررسی اعتبارنامه ها موکول می‌شد. او در ادامه تاکید کرد اتهاماتی که بر پایه آن شورای نگهبان در مورد مینو خالقی تصمیم گرفته است، اتهامات محکمی نیست.

این نماینده مردم تهران در مجلس در ادامه سخنانش که توسط ایلنا منتشر شده گفت:« اتهاماتی نظیر اینکه ایشان در خارج از کشور با مردی مصافحه کرده هم خیلی قابل اثبات نیست ضمن اینکه دست دادن در صورتی که با دستکش باشد بلااشکال است.»

مطهری افزود که بعد از رای مردم این کار شورای نگهبان عادلانه نبود و برای نمایندگان مجلس سوال است که چگونه آرای این منتخب مردم اصفهان ابطال شده.

وی در پایان به عنوان راه حل منطقی برای فیصله یافتن این موضوع پیشنهاد داد:« وزارت کشور می‌تواند اعتبارنامه خانم خالقی را به مجلس ارائه کند و بررسی اعتبارنامه را به مجلس محول کند؛ ضمن اینکه ما باید توضیحات شورای نگهبان را بیشتر بشنویم و ببینیم در چه ضوابطی این اتفاق افتاده است.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در بازار کالا و خدمات هم جهش پیدا می‌کند؟ چنین پدیده‌ای ناشی

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری خوابیده است. دخترِ هشت

ادامه »

در طول دورانی که خامنه‌ای رهبری جمهوری اسلامی را در دست گرفته است ایران رو به ویرانی رفته و جمهوری

ادامه »