واکنش وزارت کشور به نامه علی مطهری در خصوص صدور اعتبارنامه خالقی

زیتون- سخنگوی وزارت کشور در واکنش به نامه علی مطهری به رییس جمهور توضیح داد که «قرار است آقای مطهری سابقه موضوعی را که می‌گویند برای ما بیاورند تا سابقه این اتفاق را بررسی کنیم.»

علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس دیروز طی نامه ای سرگشاده به رییس جمهوری به سابقه صدور اعتبار نامه یک نماینده، به رغم اعتراض شورای نگهبان، اشاره کرده بود.

حسین علی امیرزی امروز در این مورد به ایلنا گفت که امروز با این نماینده مجلس گفتگو داشته و قرار شده که مطهری سوابق این موضوع را در اختیار وزارت کشور قرار دهد تا مورد بررسی قرار گیرد. امیری خواست تا همه در مورد سرنوشت انتخابات اصفهان صبوری پیشه کنند.

سخنگوی وزارت کشور همچنین در پاسخ به این سوال که چند نفر از اعضای شورای نگهبان با صدور اعتبارنامه خالقی مخالفت کردند، تاکید کرد که از بحث‌های داخلی شورای نگهبان اطلاعی ندارم.
حسینعلی امیری همچنین در مورد  پرونده رسانه‌هایی که در دوره انتخابات اقدامات تبلیغاتی انجام دادند، گفت:« آنچه وظیفه ما است این است که هر کجا دیدیم از امکانات دولتی در امر انتخابات استفاده یا سوءاستفاده می‌شود به قوه قضاییه اعلام کنیم این کار را ما انجام دادیم اینکه در این قوه پرونده‌ها دچار چه سرنوشتی شدند را باید از دستگاه قضایی سوال کنید.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. اعتبار نامه سندی است حاکی از اینکه ، این نامزد انتخابات رای لازم را از سوی مردم به دست آورده و صحت انتخابات نیز موردتائید هیات اجرایی و نظارت و شورای نگهبان قرار گرفته است . صحت انتخابات اصفهان را هیات اجرایی و هیات نظارت و شورای نگهبان تائید کرده اند ، خانم خالقی هم رای لازم را به دست آورده است ، وزارت کشور دنبال کدام سابقه میگردد . ظاهرا در اداره وزارت کشور هم عقل به نفع نقل خانه نشین شده است . فرماندار اصفهان مکلف است این پروسه را به مجلس اعلام کند تا مجلس تصمیم بگیرد .

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

نسبت انسان‌ها با جنبش‌های اجتماعی را می‌توان با سه رنگ اصلی توصیف نمود: سفید، سیاه و خاکستری. سفیدها مخالفین وضع موجود هستند و برای تغییر آن تلاش می‌کنند، سیاه‌ها موافقان وضع موجود هستند و در

ادامه »

در ستایش میانه‌روی(۱) تکاپویی است برای گذار از نفرت و کدورتی که اصلاح‌طلبان سیاسی و گاهی مذهبی در جمهوری اسلامی ایران گرداگرد فلسفه‌ی سیاسی

ادامه »

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون

ادامه »