زیتون- سخنگوی وزارت کشور در واکنش به نامه علی مطهری به رییس جمهور توضیح داد که «قرار است آقای مطهری سابقه موضوعی را که می‌گویند برای ما بیاورند تا سابقه این اتفاق را بررسی کنیم.»

علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس دیروز طی نامه ای سرگشاده به رییس جمهوری به سابقه صدور اعتبار نامه یک نماینده، به رغم اعتراض شورای نگهبان، اشاره کرده بود.

حسین علی امیرزی امروز در این مورد به ایلنا گفت که امروز با این نماینده مجلس گفتگو داشته و قرار شده که مطهری سوابق این موضوع را در اختیار وزارت کشور قرار دهد تا مورد بررسی قرار گیرد. امیری خواست تا همه در مورد سرنوشت انتخابات اصفهان صبوری پیشه کنند.

سخنگوی وزارت کشور همچنین در پاسخ به این سوال که چند نفر از اعضای شورای نگهبان با صدور اعتبارنامه خالقی مخالفت کردند، تاکید کرد که از بحث‌های داخلی شورای نگهبان اطلاعی ندارم.
حسینعلی امیری همچنین در مورد  پرونده رسانه‌هایی که در دوره انتخابات اقدامات تبلیغاتی انجام دادند، گفت:« آنچه وظیفه ما است این است که هر کجا دیدیم از امکانات دولتی در امر انتخابات استفاده یا سوءاستفاده می‌شود به قوه قضاییه اعلام کنیم این کار را ما انجام دادیم اینکه در این قوه پرونده‌ها دچار چه سرنوشتی شدند را باید از دستگاه قضایی سوال کنید.»

بازگشت به صفحه اول