? ضیا نبوی با تب و لرز شدید در بهداری زندان بستری شد

زیتون -ضیا نبوی٬ دانشجوی زندانی٬ با تب و لرز شدید در بهداری زندان بستری شده است.

بازداشت این فعال دانشجویی صبح روز سه‌شنبه،۶ اسفند٬ در منزل مسکونی او در تهران انجام شد. او آن روز نیز به دلیل تب و سرماخوردگی در منزل بستری بود.

به گزارش «زیتون» وضع جسمی ضیا نبوی در حدی بد است که امکان بازجویی از او نیست.
مسئولین زندان اعلام کرده‌اند از او تست کرونا گرفته‌اند٬ اما پیش از مشخص شدن نتیجه آن به خانواده او گفته‌اند که مبتلا به ویروس کرونا نیست.

او عضو سابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و عضو فعلی انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش دانشگاه علامه است.

حکم بازداشت این فعال سیاسی از سوی شعبه چهارم بازپرسی دادسرای مقدس زندان اوین و به درخواست اطلاعات سپاه صادر شده بود.

بازداشت ‌کنندگان در پی مراجعه به منزل این زندانی سیاسی سابق و تفتیش اموال شخصی وی و به هم ریختن منزل اقلامی را ضبط و او را بازداشت کرده‌اند.
ضیا نبوی از زندانیان بعد از انتخابات سال ۸۸ است که در خرداد سال ۱۳۹۶ بعد از ۸ سال و نیم از زندان آزاد شده بود.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. دیشب وقتیکه آقای اسماعیلی سخن گوی قوه قضائیه با لبخند والبتـــه با افتخار گفت ۵۴ هزار زندانی به مرخصی رفته اند…با تعجب باخودم زمزمه کردم و این پرسش بوجود آمد مگرچه میزان زندانی در زندان های کشور داریم که فقط ۵۴ هــزار نفر آن در مرخصی بســر می برند؟؟؟!!!
    بعــد یادم آمد که در آوایل انقلاب قرار بود تمام بازداشت گاه ها برچیــده و زندان ها تبدیل به دانشگاه…چه وچـــــــه تبــــدیل شوند!
    آهی کشیدم و به خودم گفتم ازما که در روزهای انقلاب با آن شور و هیجان که در خیــابانهـای کشور داشتیــم گذشت ولی برای نسـل های آینــده تاریخ خواهد نوشت که چه کســانی و چــه جریاناتی امیـــد را از مردم گرفتـــــه وضع را به اینجا رسانده اند که از زندان های کشور ۵۴ هزار نفر به مرخصی رفتــه ومعلوم نیست تعداد کل افرادی که در زندانهای کشور هستند چه میزان هستنــد؟
    ونگهی دانشجوی جوانی مثل آقای نبـوی و امثالهــم مگر چه گفتــــه اند که سزای آن زندان هست با چنین وضع ائی؟!!!
    آقای سخن گوی قوه قضائیــه وسران محترم قوه مطمئن باشیــد این افتخار نیست

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

جریان شناسی سیاسی در آستانه آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران با مرگ ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، قرار است طی چهار روز آینده ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران آغاز شود. این

ادامه »

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش

ادامه »