زیتون– همچون تمامی ادوار اعتراضات گذشته٬ پس از اعترضات آبان‌ماه امسال نیز حکومت هوادارانش را به خیابان‌ها فرا خواند.

امروز (دوشنبه ۴ آذرماه) همچون پس از اعتراضات سال ۷۸ و ۸۸ هواداران حکومت به خیابان‌ها فرا خوانده شدند٬ اما نه تنها از آن‌ها با گاز اشک آور و سلاح جنگی پذیرایی نشد که همه دستگاه‌های حکومتی نیز در خدمت این بخش از «مردم» قرار گرفتند.

رسانه‌های حکومتی به رغم تبلیغات چند روزه این راهپیمایی را مردمی و «خودجوش» می‌خوانند.

به گزارش «زیتون» نه تنها ادارات دولتی در ساعت راهپیمایی تعطیل شدند که حتی بخش خصوصی نیز مجبور به تعطیلی شده است.

امروز به تمامی شرکت‌های خصوصی از سوی نیروی انتظامی دستور داده شد تا تعطیل کنند و کارکنانشان را برای پیوستن به راهپیمایی به خیابان‌ها بفرستند.

از سوی دیگر رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد که «به منظور تسهیل در رفت و آمد شهروندان تهرانی برای حضور در اجتماع بزرگ مردمی امروز، اجرای تمامی طرح‌های ترافیکی لغو شده است.» به گفته او این لغو محدودیت تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت.

همچنین ایسنا خبر داد که شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه

شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از سرویس دهی رایگان مترو به شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت ملی خبر داد.

همچنین ایسنا خبر داد که شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی «حمایت از اقتدار و امنیت ملی» سرویس  رایگان خواهد داد داد.

بر اساس این خبر این خدمت رسانی از ساعت ۱۲:۳۰ امروز دوشنبه ۴ آذر ماه ۹۸ تا پایان مراسم در تمامی خطوط متروی تهران و حومه صورت خواهد گرفت.

با این حال تصاویر منتشر شده نشان از انبوه اتبوس‌هایی است که شرکت کنندگان این راهپیمایی «خودجوش» را با خود به خیابان انقلاب آورده است.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی در پایان آن «خواهان اشد مجازات دستگاه قضا برای اغتشاشگران» شدند.

بازگشت به صفحه اول