حسین طائب: اطلاعات سپاه مراقب است تا جریان نفوذ نتواند عناصر خود به مجلس وارد نکند

زیتون– حسین طائب٬ رییس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، امروز (پنج‌شنبه)  در مورد تلاش «عناصر» جریان «نفوذ» برای ورود به مجلس شورای اسلامی هشدار داد و جلوگیری از ورود «افراد ضدانقلاب و مفسد» به مجلس را «وظیفه» این نیروی شبه نظامی- اطلاعاتی اعلام کرد.

او در ادامه مدعی شد: «جریان نفوذ یک جریان جدی است و ما وظیفه داریم در برابر جریان نفوذ، سد ایجاد کنیم چرا که آن‌ها می‌خواهند عناصر وابسته به خود را وارد مجلس کنند و ما وظیفه داریم مراقبت کنیم تا افراد ضدانقلاب و مفسد وارد مجلس نشوند.»

ربیس سازمان اطلاعات سپاه در ادامه به صراحت گفت: «جریان نفوذ یک جریان جدی است و ما وظیفه داریم در برابر جریان نفوذ، سد ایجاد کنیم، چرا که آنها می‌خواهند عناصر وابسته به خود را وارد مجلس کنند و ما وظیفه داریم مراقبت کنیم تا افراد ضدانقلاب و مفسد وارد مجلس نشوند.»

طائب یکی از اقدامات «جدی دشمن» را «شبکه‌سازی در حوزه سیاسی و نفوذ در بدنه نظام» عنوان کرد و گفت که شورای نگهبان «مسئول جلوگیری از ورود شبکه نفوذ به درون نظام است.»

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان مدیر اطلاعات سپاه منظور خود از «جریان نفوذ» را روشن نساخته و سند و مدرکی هم در اثبات گفته‌های خود ارائه نکرده است.

طائب در ادامه اظهارات خود مدعی شد که «دشمن» قصد دارد در حوزه نظارت استصوابی و به طور کلی نظارت، شورای نگهبان را مورد «هجمه» قرار دهد.

به گفته او، «امروز کشور ما در کانال امنیت کامل قرار دارد… و احساس فساد به احساس مبارزه با فساد تبدیل شده است و دشمن این را نمی‌خواهد، لذا قصد دارد که این فضا را از بین ببرد.»

رییس سازمان اطلاعات سپاه به تلاش «دشمن» برای «کاهش مشارکت» از طریق «ناامیدی مردم» هشدار داد و افزود: «باید مراقبت‌های لازم هم انجام شود تا ضدانقلاب و عوامل نفوذی وارد مجلس نشوند و این هم به همت شورای نگهبان ان‌شالله محقق خواهد شد.»

یکی از انتقادها به شورای نگهبان در دوره‌های مختلف انتخاباتی، دخالت در روند انتخابات از طریق رد صلاحیت نامزدهای غیرهمسو بوده که این شورا این موضوع را رد می‌کند.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. از کجا بدانیم کی نفوذی است؟
    معمولا نفوذی ها کاسه از آش داغ تر اند.
    و اگر باید راحت تهمت زد, خود این طائب نفوذی نیست؟
    با گل آلود کردن اب میخواهند مردم را مایوس کرده و …

  2. این حرف های طائب را به خاطر بسپارید. از فردا همین موجود ضدبشر موجی را ایجاد میکند که اگر رای ندهید، احمدی‌نژادی‌ها و مصباحیون به مجلس میروند. عوامل این آخوند جنایتکار در داخل و خارج ردیف می‌ شوند که رستگاری در رای دادن به تفاله خروجی فیلتر مجتبی خامنه‌ای و نوکرش طائب است. تداوم حکومت مافیا از طریق همین بازی پلید است.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

ساختار بحث دموکراسی و آزادی، آرمانی است از ۱۲۰ سال پیش تا به امروز  که فعالان دموکراسی‌خواه و آزادی‌خواه ایرانی آن را پی گرفته‌اند. اما این مبارزات متاسفانه تا کنون، با وجود دو انقلاب و

ادامه »

آنچه امروز می توانیم آن را وضعیت انقلابی در حال شکل گیری ایران بخوانیم، در تندبادِ روزافزونِ حوادث به دقایق و ثانیه ها گره

ادامه »

اخیرا شماری از ایرانیان با به‌کار گیری مفهوم «وکالت» سیاسی تصمیم خود  را برای ابراز اعتماد به رضا پهلوی، فرزند

ادامه »