اصلا ما نمایشگاه کتاب نمی‌خواهیم

زیتون- محمدعلی موحدی کرمانی٬ امام جمعه موقت تهران در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت که امر به معروف و نهی از منکر٬ نیاز به «قانون» ندارد. او از نیروی انتظامی تا با افرادی که با زیرسوال بردن «مظاهر اسلامی» باعث پایین آمدن «وزن نظام» می شوند برخورد کند. او در ادامه به «افراد لاابالی» تذکر داد که «تمام برنامه‌های زشت شما مورد دقت پلیس سری است.»

127388_0

اشاره موحدی کرماین به «پلیس سری» در مورد ۷۰۰۰ مامور نامحسوس گشت ارشاد است که در جدید ترین برنامه پلیس ایران برای کنترل ظاهر شهروندان به خیابان ها فرستاده شده اند.

امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از سخنان امروزش به نمایشگاه کتاب پرداخت. به گفته او از همه کشورها به این نمایشگاه کتاب ریخته می‌شود و به این صورت «فرهنگ خود را به کشور ما تزریق می‌کنند.» موحدی کرمانی از مسئولین خواست تا حواسشان باشد اگر در این نمایشگاه جوانی یا هر یک از نزدیکانش «یک کتاب گمراه کننده بخواند و منحرف شود»، آنها تا «قیامت دچار عذاب الهی» خواهند بود. او در ادامه سخنانش که توسط ایسنا منتشر شد، از مسئولین پرسید «شما چقدر قدرت کنترل دارید؟» و چقدر می‌توانید همه این کتاب‌ها را یکی یکی ورق بزنید. او در ادامه به ذکر خاطراتی از دوران مسئولیتش در سپاه پرداخیت و گفت:« برخی را مأمور کردم که بروند و ببینند چه کتاب‌هایی عرضه می‌شود. آنها آمدند و گفتند کتاب‌هایی با مضامین ضدانقلابی و ضداسلامی و الهادی(!) وجود دارد.» موحدی کرمانی در ادامه گفت:« با چنین شرایطی ما اصلا از خیر آن گذشتیم. ما نمی‌خواهیم پز بدهیم. اصلا ما نمایشگاه کتاب نمی‌خواهیم چه اشکالی دارد.»

 

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. خبر ۷۰۰۰ مامور ، به قول ایت الله ، سری چه قوت قلبی به معظم له داده است و حضرتشان را به رجز خوانی وا داشته است . این هفت هزار نفر به اضافه سه قاضی جامع الشرایط دادگاه انقلاب تهران چه کار میتوانند بکنند ، گیریم هزار نفر یا ده هزار نفر از ،به تعبیر دوستانتان، اهل کوفه را هم به بند کشیدید ، چه گرهی از کار فروبسته شمایان گشوده خواهد شد ، روزگار دگرگون شده است و به قول افصح المتکلمین :
    چو تیره شود مرد را روزگار
    همه آن کند کش نیاید به کار

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

پرده اول: در اوایل نوامبر زمانی که تنها یک ماه از آغاز یورش حماس به اسرائیل گذشته بود، برخی از رسانه ها سخنانی بسیارشنیدنی ازگیدئون لوی، تحلیلگر برجسته روزنامه هاآرتص را منتشرکردند: “من اشغالگری های

ادامه »

۱– چیزی کمتر از دو هفته پس از کشتار صبرا و شتیلا به فرماندهی و هدایت آریل شارون وزیر دفاع اسراییل (بعدها نخست وزیر

ادامه »

خوش بود گر محک تجربه آید به میان تا سیه روی شود هر که در او غش باشد (حافظ) یکی

ادامه »