اطلاعی در مورد ابعاد و اجزاء طرح ۷ هزار گشت ارشاد نامحسوس نداریم

زیتون- معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران ضمن تاکید بر لزوم اجرای طرح هایی در خصوص امنیت اجتماعی و اخلاقی در کشور طرحی که در حال حاضر توسط نیروی انتظامی تهران بزرگ اجراء می‌شود از جمله اقدامات ضروری دانست.

اشاره محسن نسج همدانی به اجرای طرح ۷۰۰۰  پلیس نامحسوس امنیت اخلاقی در کشور است. تنها گلایه این مقام امنیتی دولت یازدهم ار مجریان طرح، عدم هماهنگی آنها با دولت است « استانداری تهران نسبت به آن ملاحظاتی دارد که بهتر است ابتدا آنها روشن شود و اجازه ندهیم از این طرح سوءبرداشت یا سوءاستفاده شود.»

به گفته او استاندار تهران در راس استانداری تهران به عنوان متولی امور اجتماعی و امنیتی که مسئول امنیت در استان است، نسبت به ابعاد و اجزاء این طرح اطلاع ندارد و چند روزی است به نمایندگی از مردم تلاش می‌شود هماهنگی‌های لازم انجام و گزارش مربوطه اخذ شود.

همدانی پیشبینی کرد که عدم موفقیت احتمالی این طرح مربوط به عدم هماهنگی و همراهی با سایر ارگان‌های امنیتی باشد. او از «همکارانش در ناجا» خواست هماهنگی‌های لازم را انجام دهند تا سایر دستگاه‌های ذی‌ربط در ساماندهی امور اجتماعی نیز همکاری و تمامی عزیزان در امر به معروف و نهی از منکر مشارکت کنند.
معاون امنیتی استاندار تهران در بخش دیگری از سخنانش که توسط ایسنا منتشر شده، افزود:« لازم است هرگونه طرحی که جنبه‌های اجتماعی و عمومی دارد و در ارتباط با مردم است، باید در دستگاه‌های مربوطه بررسی شود تا از نگرانی بیهوده بین مردم شریف جلوگیری شود و ملت محترم بدانند استانداری تهران در راستای سیاست‌های کلی نظام و دولت تدبیر و امید به دنبال ایجاد اجتماعی پاک و امن و آرام برای همه مردم است و در همین‌جا از هموطنان و هم‌استانی‌های عزیز تقاضا می‌کنم مانند همیشه هنجارهای جامعه اسلامی را مراعات کنند و اجازه ندهند که عده معدودی فضای عمومی جامعه را ناپاک و آلوده کنند.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. معاون استانداری تهران روی چه حسابی عوامل نیروی انتظامی را همکار خطاب کرده است ، نیروی انتظامی تحت فرماندهی رهبر و تحت امر بیت غامنه ایست ، برای رفع اشفتگی مقام ولایت این تمهید را اندیشیده اند ، احتمالا کار به گماردن مامور در هر خانه اهالی کوفه ، ببخشید تهران هم خواهد رسید . هانا آرنت دیکتاتورها را ترسوترین افراد بشر میداند .

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دکتر بیژن عبدالکریمی جزو معدود اندیشمندان و فلسفه‌ورزانی است که اغلب تلاش می‌کند اخلاق‌مدارانه، در اندیشه‌ورزی و کنشگری‌اش، با پرهیز از رادیکالیسم و اتخاذ رویکرد بینامرزی، میان گفتمان‌های مختلف و متضاد ایرانی، نوعی سازش و

ادامه »

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری

ادامه »