۱۰ مهر ۱۳۹۸

فرمان آماده باش آیت‌الله خامنه‌ای به نیروهای مسلح

زیتون– آیت‌الله خامنه‌ای٬ رهبر جمهوری اسلامی٬ امروز (چهارشنبه) در دیدار با فرماندهان سپاه پاسداران از آنان خواست که «آمادگی خود برای مواجهه با حوادث بزرگ را «حفظ کنند.»

آیت‌الله علی خامنه ای خطاب به فرمانده سپاه گفت: «از دشمن مطلقاً نترسید اما کاملاً هوشیار باشید و ارزیابی واقعی و صحیحی از دشمن داشته باشید.»

او اضافه کرد: «نباید از دشمن هر اندازه هم که قوی باشد، ترسید اما نباید دشمن را، هرچقدر هم که کوچک باشد، به حساب نیاورد.»

رهبر جمهوری اسلامی همچنین گفت که نباید «نگاه وسیع جغرافیایی مقاومت که جزو وظایف و مسئولیت‌های سپاه است» تضعیف شود.

او تاکید کرد: «نباید قناعت کنیم به منطقه خودمان و با انتخاب یک چهاردیواری، کاری به تهدیدهای پشت مرزها نداشته باشیم.»

آقای خامنه‌ای ادامه داد که «نگاه وسیع فرامرزی که مسئولیتش با سپاه است، عمق راهبردی کشور است و گاهی از واجب ترین واجبات هم لازم‌تر می شود اما برخی متوجه این مسئله نیستند.»

بیشتر بخوانید:

آیت‌الله خامنه‌ای و رویای «تمدن اسلامی از هند تا مدیترانه»

بیشتر بخوانید:

رییس ستاد کل نیروهای مسلح تایید کرد: حضور نظامی ایران در یمن

رهبر جمهوری اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود از فرماندهان سپاه پاسداران خواست که اجازه ندهند این نهاد «پیر» و «محافظه‌کار» شود.

او تاکید کرد: «برای آنکه روحیه جوان در سپاه استمرار یابد و این سازمان به مرحله پیری نرسد، باید جوانگرایی که آغاز شده، ادامه یابد.»

آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به «ریزشها و رویشها» در همه مجموعه‌های جمهوری اسلامی افزود: «در سپاه نیز ریزشهایی وجود داشته است اما غلبه با رویشها بوده است.»

بازگشت به صفحه اول

4 پاسخ به “فرمان آماده باش آیت‌الله خامنه‌ای به نیروهای مسلح”

 1. علی تبریزی گفت:

  چین، شوروی، آمریکا، دشمنان خلق ما! شعار های قدیم بود.
  الان ملا و پوتین مورد حمله است، اما از چکمه پوشان غربی اروپائی آمریکائی و اسرائیلی خبری نیست!
  چر؟
  نمیدانم!
  اما بهتر است چند جانبه گرا باشیم، نه بکجانبه، و تعادل و بلانس را حفظ کنیم، حتی موقع آه و ناله و ..

 2. آذران گفت:

  سال گذشته هم به فرماندهان نیروهای سرکوبگر انتقاد کرده بود که میلیونها نفر(در ماه ها آخر سال ۹۶) راه افتادند و اعتراض کردند! به هم کمک کنید، مردم همیشه هیاهو و اعتراض میکنند ، باید به زانو دربیاوردید! آماده باشیدبرای آن روز !
  دشمن اصلی اینها ملت ایران است. دشمن که چه عرض کنم قربانی قدرت پرستی و ثروت پرستی خامنه ای و سران سپاه و دیگر اعضای باند حزب الله !
  نمی خواهند کسایل حل شود بلکه دشمن تراشی و بحران سازی در برون مرز و سرکوب ، تحقیر و گرسنه نگهداشتن ملت در درون روش و سیاست اساسی خامنه ای است. بهر قیمت میخواهد این حکومت ضد مردمی را نگهدارد. ولی خیال باطلی است چنانکه تجربه نشان داد.
  قدرت مطلق جایی برای خرد نمی گذارد.

 3. آذران گفت:

  «آمادگی خود برای مواجهه با حوادث بزرگ » = آمادگی برای روزی که عموم مردم ایران برخیزند! آمادگی سرکوب و کشتار بیش از پیش مردم !
  دشمن اصلی این حکومت ملت ایران است. هدف اصلی هم «اوجب واجبات» است ! حفظ این حکومت با هزینه مردم یا نابودی ایران !
  تجربه چهل ساله را ببینید !
  هنوز هرچه نقش منفی در فیلمهای صداو سیما هست نام ایرانی دارد و نقش های مثبت نام عربی !

 4. mardy keh iran ra beh jang bord ta rous ha keif konand گفت:

  نامه نازنین زاغری از زندان اوین: نامه‌ای به وجدان‌های بیدار!
  ستمی بزرگ به یک بانوی بی گناه ، یک دوتابعیتی ، یک مادر
  از جانب رژیمی زن ستیز ، لیبرال دموکراسی ستیز ، غرب ستیز
  پوتین: شواهدی از دست داشتن ایران در حملات به تاسیسات نفتی عربستان وجود ندارد
  https://www.radiofarda.com/a/f4_putin_iran_no_blame_saudi_attack/30195499.html
  وجدانها ۴۰ سال است در خوابند . اگر مارکسیست بودی یا با پوتین سابقه سیاسی از هر نوعی داشتی ، اگر حتی جاسوس روسیه بودی ، اگر اهل کوبا ، کره شمالی ، ونزوئلا بودی ، حتی اگر عضو یکی از این سازمانهای تروریستی شونیست بودی ، اگر کلاشینکف دست می گرفتی ، اگر موی دم اسبی داشتی ، اگر عرب لبنانی ، فلسطینی ، سوری بودی ، با اسد خویشاوندی داشتی ، …
  الان همه گوادلوپیست ها ، سیاه کلیست ها ، سکولار فاشیست ها ، کانون نویسندگان ، مادران فلان ، ۱۴ تا از اونها ، هنرمندان فلان ، ۳۰۰ تن از فلان ها ، ۶۰۰ نفر از انها ، اینها ، همونها ، اتحادیه ها ، سندیکاهای فرانسه ، المان ، کارگران سوسیالیست جهان وطن بی وطن روس وطن ، رسانه های ضد دموکرات ، ضد فرانسه ، ضد کانادا ، ضد ناسیونالیسم ایرانی ، ضد شاه پرستان ، ضد لیبرال ها ، …. همه و همه مثل دستگیری رفیق بخشی ، دختر همراهش ، دستگیری دو تا عضو کانون ، … الان برای تو اشک ها می ریختند ، به سر و سینه میزدند ، اما چه کنم که دنیای سیاست در ایران به مارکسیسم روسی چنان الوده است که کشتار مجاهدین از ۶۰ تا ۶۷ هیچ مهم نیست ، کشتن سلطنت طلبان ، فروهر ها ، جامی ها ، دراویش ، سنی ها ، بهایی ها ، مردمی بی گناه به نام جاسوس امریکا و اسرائیل ، زنان و کودکان بی پناه سوری ، مردم بی گناه شرق اوکراین ، …. کک هیچ کدام از این به اصطلاح اپوزیسیون قلابی روسی را نمی گزد . دو تابعیتی از نظر همه اینها جاسوس است . یعنی اپوزیسیون روسی با رژیم روسی کاملا هماهنگ هستند در این گروگان گیری . طنز تلخ را ببین که پوتین این چنین جنایات و ترویسم و دخالت و ماجراجویی ملاها را لاپوشانی میکند ، انهم نه برای گوشه چشم ملاها ، یا ایران و مردم ایران ، بلکه برای اینکه هر چه ملاها در کار صدور نفت و گاز بیشتر اخلال کنند ، پوتین بیشتر سود میبرد . ببینید تا یک عملیات خرابکارانه ملاها تمام می شود و انها یکی دیگر شروع میکنند ، پوتین روی دست پخت انها روغن میریزد .
  ملاها پس از نابود کردن صادرات نفت و گاز خودشان و عربستان ، حالا با اوردن ان تروریست عراقی مقتدا به تهران ( مثل ورود مرد خنجر دار ، حماس تروریست) دارند در کار صدور نفت عراق هم اخلال میکنند . خوب کی به جای این سه تولید کننده بزرگ جهانی ، نفت را گرانتر میفروشد ؟
  پوتین،
  همه راه ها به پوتین و روسیه ختم می شود .