? رییس سازمان بازرسی کل کشور به اتهام جاسوسی برای «کشور متخاصم» بازداشت شد

زیتون– ناصر سراج٬ رییس سازمان بازرسی کل کشور٬ به اتهام جاسوسی برای «یک کشور متخاصم خارجی» بازداشت شده است.

ناصر سراج٬ روز شنبه ۲۹ شهریور٬ به اتهام جاسوسی برای «یک کشور متخاصم» در منزل شخصی‌اش دستگیر و به یکی از بازداشتگاه های اطلاعات سپاه منتقل شد.

بر اساس اخباری که در اختیار «زیتون» نیروهای اطلاعات سپاه در تفتیش از منزل او، مقادیر قابل توجهی مدارک در این رابطه را ضبط کرده است.

از همین روست کهمراسم معارفه رییس جدید سازمان بازرسی کل کشور بدون حضور ناصر سراج برگزار شد.

اخبار غیر موثق حاکی از آن است که کیس جاسوسی ناصر سراج را اطلاعات سپاه از مدتی پیش بصورت نامحسوس رصد می‌کرد تا اینکه رییس قوه قضائیه، پس از مشورت با محمدی گلپایگانی٬ رییس دفتر آیت‌الله خامنه‌ای، قرار بازداشت ناصر سراج را صادر کرد.

در همین رابطه اخباری مبنی بر اینکه دستگیری او در ارتباط با اختلاس‌های کلان در ساخت و سازهای غیرمجاز و غیرقانونی در «باستی هیلز» لواسان و «هفت سنگان» قزوین بوده است.

خبرگزاری‌های رسمی  روز شنبه ۳۰ شهریور، خبر مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان بازرسی کل کشور با حضور معاون اول قوه قضاییه را منتشر کردند. آنچه که باعث تعجب گردید عدم حضور ناصر سراج در این مراسم بود.

هنگامی که غلامحسین محسنی‌اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه مورد سئوال خبرنگاران قرار گرفت، گفت: « از او خواستیم که بیاید. علت عدم حضورشان هم برای من روشن نیست.»

اگرچه ساعتی پیش وب سایت رویداد ۲۴ به نقل از قاضی سراج٬ بازداشت او را تکذیب کرد.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

6 پاسخ

  1. ذره ذره کانرین ارض و سماست
    جنس خود را همچو کاه و کهرباست
    آدم سالم جذب این نظام مقدس نمیشود ، این البته مومن لابد جایی نافرمانی کرده والا متعرض او نمیشدند !

  2. باسلام حال خلق روز بروز ایشان دیگر چی کم داشتند جزع یک وجدان خدا لعنتت کنه اقای سراج بنده با حدود ۱۹ سال خدمت در نیرو دریای با حضور بیش از ۷ سال در مناطق مختلف جنگی با داشتن صدمه جسمی خجالت میکشیدم بکم کاری برای وطنم انجام دادم خائن این دیگر چیه خدا ازت نکذره تمام خائنین رسوا شوند انشالله تمام حق وحقوق ما را شما زیر پا له می‌گردید ما نمیدونسیم ما آرزو یه دفترچه بیمه را داریم با داشتن کارت ایثار ۷ساله خدا بزرگه

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

ایران وارد دوران جدیدی شده است. خون ژینا معنای حیات و نیز حیات سیاسی را برای مردم شریف مظلوم ایران عوض کرد. هر کنشگر حزبی و سیاسی اگر سکوت کند برای همیشه مقهور، مطرود و مغبون خواهد بود. نوشتن از «حجیت شرعی» در برابر «خون مظلوم» که زیره به کرمان بردن است، اما انفعال یا سکوت در برابر این رخداد بزرگ تاریخ، پایان عمر سیاسی هر اصلاح‌طلب واقعی خواهد بود…

ادامه »

در این فضای تب‌آلود جامعه ایران و در این روزهای خشم و خروش و آتش و خون و سرکوب در میهن بلازده ما، خبر

ادامه »

پیرمرد لاغر و خمیده بود، یک پایش لنگ می‌زد، پیراهن چروک و پیژامه‌ای به تن داشت، با کلید به شیشه

ادامه »