? زنده| امام جمعه مشهد: نمایش بازوها، سینه و یقه باز مردان موجب تحریک زن‌ها می‌شود

 

 


جان بولتون: سیاست آمریکا تغییر رژیم ایران نیست

جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، گفت که ایالات متحده سیاست تغییر حکومت ایران را دنبال نمی‌کند.

او که به لندن سفر کرده است با اشاره به تنش‌های اخیر میان ایران و ایالات متحده به خبرنگاران گفت که «تهدیدات ایران» همچنان به قوت خود باقی‌ست اما واکنش سریع آمریکا و آرایش نظامی آن مانع این تهدیدات شده است.

پیشتر نیز رییس‌ جمهوری آمریکا، تاکید کرده بود که واشینگتن در پی تغییر رژیم ایران نیست و تنها می‌خواهد مانع دستیابی تهران به سلاح هسته‌ای شود./رادیو فرداتفهیم دو اتهام به محمدعلی نجفی

محمود علیزاده طباطبایی، وکیل محمدعلی نجفی در پرونده قتل همسرش، میترا استاد، می‌گوید آقای نجفی در دو مورد تفهیم اتهام شده است: قتل عمد و حمل غیرمجاز سلاح.

 طباطبایی گفته است که هنوز پرونده موکلش را ندیده و امیدوار است روز شنبه با او دیدار کند.

محمدعلی نجفی از روز سه‌شنبه که خود را تسلیم پلیس آگاهی کرده در بازداشت است. او در دادسرای جنایی تهران و رد مقابل دوربین تلویزیون به قتل همسرش اعتراف کرده است./ایسناامام جمعه مشهد: نمایش بازوها، سینه و یقه باز مردان موجب تحریک زن‌ها می‌شود

احمد علم الهدی، امام جمعه مشهد٬ گفت که در برخی برنامه‌های صدا و سیما می‌توان به جای زنان از گویندگان مرد استفاده کرد و لازم نیست حتما یک زن، گوینده و مجری برنامه باشد.

احمد علم الهدی گفت: «همان طور که زن بی‌عفت موجب فساد است مردان بی‌عفت هم باعث فساد می‌شوند. اگر در جامعه‌ای عفاف حاکم نباشد آن جامعه بیمار است اما حجاب که بیاید جلوی فساد را می‌گیرد.»

به گزارش خبرگزاری ایرنا امام جمعه مشهد همچنین افزود: «اینکه یک زن باحجاب با یک فرد نامحرم بگو و بخند داشته باشد، دل بدهد و قلوه بگیرد حرام و بی عفتی است. اینکه مردان بازوها و سینه و یقه باز خود را به نمایش بگذارند و لباسی بپوشند که موجب تحریک زن‌ها شوند هم بی‌عفتی شمرده می‌شود که به خصوص در مجالس فامیلی این موارد بیشتر رخ می‌دهد.»/فارسوکیل نجفی: شواهد نشان می دهد قتل میترا استاد غیرعمد بود

لاله عقبایی٬ یکی از وکلای مدافع محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران، که به اتهام قتل همسرش در بازداشت است، گفته موکلش در قتل میترا استاد سوءنیت نداشته است.

او با تاکید بر اینکه شواهد نشان می دهد قتل میترا استاد غیرعمد بود٬ اظهار امیدواری کرد که این قتل، «غیر عمد» محسوب شود.

لاله عقبایی گفته است محمدعلی نجفی با پای خودش به اداره آگاهی مراجعه کرده و خود را به ماموران معرفی کرده‌ است. همه این رفتارها نشانگر حسن نیت او است./برنا


https://twitter.com/MehranFaraji1/status/1133882368329179136


وزارت اطلاعات ارتباط با میترا استاد را تکذیب کرد

دستیار ویژه وزیر اطلاعات اعلام کرد که میترا استادی، همسر دوم محمدعلی نجفی که روز سه‌شنبه به قتل رسید، «هیچ‌گونه ارتباط و همکاری با وزارت اطلاعات نداشته است.»

او همچنین تهدید کرد که «پخش این‌گونه ادعاهای کذب» موجب تشویش افکار عمومی و قابل پیگیری قضایی است.

محمدعلی نجفی پس از اعتراف به قتل در دادسرای امور جنایی تهران گفت: «یک نهاد تماس‌های مرا شنود می‌کرد و در اختیار همسرم قرار می‌داده است که در این خصوص شکایت کردم، اما این موضوع انگیزه قتل نبوده است.»

دختر او نیز گفته که همسر دوم پدرش «با ارگان‌های خاصی رابطه داشت و از همین طریق به پدرم تسلط پیدا کرده بود و او را تحت فشار قرار می‌داد.»

محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران، روز سه‌شنبه به اتهام قتل میترا استاد بازداشت و روانه زندان شد./ایسنا


خبرهای روز گذشته را از اینجا بخوانید

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

5 پاسخ

 1. با این همه بگیر و ببند و تهدید و سرکوب، سطح اخلاق نسبت به زمان شاه نه تنها بالاتر نرفته، سقوط هم کرده. انواع فساد از بالا تا پایین حکومت را گرفته. گویی این حاکمان آمدند تا فساد را گسترش دهند، ایران را ویران و ایرانی را تحقیر کنند.
  هرچه شعار اخلاقی بیشتر میشود، انواع فساد ، ویرانگری ، خیانت و جنایت گسترش بیشتری می یابد.
  این نشان میدهد که روحانیت آن زمان که از اخلاق سخن میگفت و جانماز آب میکشید، از بیچارگی بود ولی همین که امکان و زمینه یافت نشان داد که به هیچ اصل اخلاقی و حتا به همان اسلام و تشیع اعتقادی ندارد ، هرجا مصلحت و منافعش ایجاب کند همه اصول و فروع دین را زیرپا میگذارد. هرچه که رنگ و بویی از اخلاق و فضیلت داشته را درهم کوبیدند و هرچه رذیلت بود را تقویت کردند.
  آنچه در این چهل سال افشا شد همهکارنامه حکومت ولایت فقیه و طرفدارانش و پشتیبانانش نیست، آنچه افشا نشده بسیار بیشتر از اینهاست.
  بنا بر این ، گذشته از استثناها ، آنچه تاکنون از دین و اسلام و تشیع گفتند دروغ بوده.

 2. با این حرفهای امام جمعه مشهد یا باید آیین حج را تعطیل کرد یا بجای «احرام» مانند آخوندها لباسهای گشاد و بلند پوشید ! جالب اینکه در زمان پیامبر اسلام همین احرام هم نبود، تنها تکه پارچه دور کمر میبستند از حدود ناف تا میانه های ران!
  این حجاب بدعتی است که آخوندهای شیعه و سنی گذاشتند. زیرا تا جایی که دیدم نه در قرآن دستور پوشیدن چنین لباسی داده شده و نه تاریخ نشان میدهد که در حجاز چنین رسمی بوده.
  بیشتر فقه بدعت است. آخوند اگر این حرفها را نزند و مردم را ناچار به پیروی نکند چه بکند تا این موقعیت اجتماعی و اقتصادی و (اکنون) سیاسی را داشته باشد ؟ درست مانند امریکا ستیزی و اسرائیل ستیزی و دشمن تراشی و بحران سازی است که اگر نباشد ولی فقیه و سپاهش بیکار خواهند شد.

 3. از ۲ حال خارج نیست، یا امریکا، اسراییل و عربستان این کار را کرده ا‌ند ، و ، یا مثل زهرأ کاظمی خودش خورده زمین و عمرش سر آمده. عمر که دست بشر نیست. حالا آخر دنیا که نیست، زنی کشته شده یا مرده، خوب، فوقش این است که دیه‌اش را میدهد. تا پارسال اسید پاشی‌ بود، حالا زن کشی مد است. شلوغ نکنید.

 4. وقتی صحبت از بخش امنیتی یا مافیا یا امثال ان میشود لزوما وزارت اطلاعات نیست. در این کشور حداقل ده ها نهاد رسمی و غیر رسمی و زیرزمینی اطلاعاتی وجود دارد!
  ضمن انکه مرجع بیطرف در خصوص
  رسیدگی به تخلفات امنیتی و اطلاعاتی و بعبارتی سو. استفاده از قدرت در این بخش وجود ندارد!
  امبدواریم که این توضیح برای همگان
  روشنگر باشد.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

بازار دید و بازدیدهای دیپلماتیک در منطقه گرم است و ظاهرا روند نوینی از روابط و همکاری‌های منطقه‌ای شکل گرفته است. فرصت‌های جدید و تهدیدهای نوین، هم بازارها را به حرکت درآورده و هم موجب

ادامه »

در میان فعالین سیاسی بحثی جدی در جریان است که سرنگونی نظام جمهوری اسلامی و گذار یک‌باره از حکومت چه پیامدهایی خواهد داشت. بررسی شرایط ایران نشان می‌دهد که به احتمال زیاد پیامد سرنگونی حکومت «خلاء سیاسی» خواهد بود. در توضیح ویژگی‌های این پدیده می‌توان گفت…

ادامه »

رضا شاه در عمل یک رئیس جمهور مادام العمر در سرمشق اقتدارگرایانه بود. او هیچ ویژگی متعارف یک پادشاه را نداشت.تمام وقت خود را صرف اداره کشور می‌کرد. تفریح و فراغت پادشاه و سپردن امور اجرایی کشور به دیوان برای رضا شاه چندان معنا نداشت. در دوران حکمرانی او

ادامه »