رهبر جمهوری اسلامی: به جان هم نیفتید

زیتون– آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، امروز (پنج‌شنبه) در دیدار با اعضای مجلس خبرگان، گفت: «وقتی فلان کنوانسیون یا معاهده در کشور مورد بحث است و موافقان و مخالفان استدلال‌ها و دیدگاه‌های خود را مطرح می‌کنند، دو طرف نباید یکدیگر را به همراهی با دشمن متهم کنند و به جان هم بیفتند.»

رهبر جمهوری اسلامی در ادامه بدون اشاره به جزئیات گفت: «وقتی فلان کنوانسیون یا معاهده در کشور مورد بحث است و موافقان و مخالفان استدلال‌ها و دیدگاه‌های خود را مطرح می‌کنند، دو طرف نباید یکدیگر را به همراهی با دشمن متهم کنند و به جان هم بیفتند.»

او همچنین درباره «نفوذ دشمن به فضای مجازی و فرهنگ کشور» هشدار داد، «سنگین‌ترین شکست تاریخ» را برای آمریکا پیش‌بینی کرد و خواستار آن شد که در بحث از «فلان کنوانسیون یا معاهده»، مسئولان «نباید به جان هم بیفتندو»

آیت‌الله خامنه‌ای پس از تأکیدهای فراوان بر «مرزبندی با دشمن» گفت: نباید مخالفان را به «همراهی با دشمنان» منتسب کرد.

امروز بیانیه پایانی اجلاس ششم مجلس خبرگان رهبری منتشر که در آن هشدار داده شده بود تصویب این دو لایحه «خطای استراتژیک» است.

لایحه پالرمو، در دستور کار مجمع تشخیص مصلحت قرار گرفته است. هر چند، این مجمع نیز در جلسات هفته‌های گذشته خود نتوانسته درباره این کنوانسیون تصمیم بگیرد.

آیت‌الله خامنه‌ای در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به «موقعیت و جایگاه جمهوری اسلامی در منطقه» و با ادعای این که «دشمن در منطقه از ما حساب می‌برد» گفت: کسانی که درباره حضور جمهوری اسلامی در منطقه «مطالب و سخنان نادرست و نابه‌جایی مطرح می‌کنند، در واقع در حال کمک به نقشه دشمن هستند.»

رهبر جمهوری اسلامی اشاره‌ای به محتوای این «مطالب و سخنان» یا گویندگان آن نکرد.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

 1. کاملا طبیعی هست که حکومتی که پایگاه مردمی ندارد و بطور تصنعی و لرزان پابرجاست. خارجی ها هر روز یک گربه ای برای ان میرقصانند. یک روز برجام روز دیگر پالرمو روز دیگر حقوق بشر و….. پایانی ندارد.
  انها همه یک طرف سیاه بازی میرزا هم
  یک طرف قضیه که میخواهد وانمود کند سیستم دموکراتیک وجود دارد.
  و دو گروه مستقل با طرز فکر ازاد وجود
  دارد. وقتی شما حاضر به یک رفراندوم یا انتخابات ازاد نیستی. هر چه انها توی سر وکله همدیگر بزنند هیچ اتفاقی
  برای میرزای پوست کلفت که ان بالا
  نشسته نمی افتد.

 2. این سخنان اذن تصویب لایحه پالرمو است و تو دهنی به فسیل های مجلس خبرگان که اخیرا مرز گلیم خود را گم کرده اند و در بعضی امور دخالت بیجا میکنند !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

روز سیزدهم دی مصادف با سالگرد ترور سردار سلیمانی حدود ۶۰ نفر از فرماندهان سپاه از مناطق مختلف کشور به بیت خامنه ای رفته اند و اکثرا با صراحت نظرات خود را درباره ریزش شدید

ادامه »

این نوشتار نه در مدح حجاب بلکه درباره اهمیت آزادی پوشش و از آن مهم‌تر آزادی زن برای ایجاد تغییر است. همزمان با جنبش

ادامه »

دکتر محمد برقعی هم رخت سفر بست و از این جهان خاکی پر کشید و به سرای جاودان رفت و

ادامه »