واکنش فضای مجازی به درخواست میرحسین موسوی از آیت‌الله خامنه‌ای

زیتون– روز گذشته میرحسین موسوی٬ رهبر در حصر «جنبش سبز» خواست تا «نوار گفت و گو با رهبری پس از انتخابات ۸۸ را پخش کنند.»

این در خواست پس از آن طرح شد که  کلیپی توسط دفتر آثار آیت‌الله خامنه‌ای از سخنان او مربوط به وقایع پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ بخش شد.

چندی پیش و در آستانه ۹ دی ماه دفتر نشر آثار رهبر جمهوری اسلامی اقدام به انتشار کتابی با موضوع انتخابات ۸۸ نموده  و همزمان برای اولین بار برشی دو دقیقه‌ای از سخنان آیت‌الله خامنه‌ای را در جمع محدودی از روحانیون٬ که تصویر آنان در کلیپ تار شده بود٬ را انتشار داده است که در آن رهبری ضمن نقل قولهایی از جانب میرحسین و خاتمی و هاشمی به موسوی انتقاد و نظرات وی را رد می‌کند.

به گزارش وب سایت کلمه٬ در پی انتشار گسترده کلیپی به بهانه معرفی یک کتاب درباره «فتنه» میرحسین موسوی پیشنهاد کرد جلسه دیدار او و رهبر جمهوری اسلامی در روزهای پس از انتخابات  نیز به صورت کامل و بدون سانسور پخش شود.

همچنین میرحسین موسوی که از انتشار این کلیپ گزینشی و تقطیع شده مطلع شده پیشنهاد کرده است نوار مذاکرات رهبری با وی نیز که بعد از انتخابات صورت گرفته به صورت کامل و بدون سانسور جهت اطلاع مردم پخش شود.

پس از آن برخی از کاربران فضای مجازی با هشتگ مذاکرات۸۸ خواستار پخش کامل «نوار گفت‌وگوی» میرحسین موسوی و رهبر جمهوری اسلامی شدند.

https://twitter.com/AlirezaGhadimi7/status/1080800988200525824

 

میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی هشت سال است که به دستور آیت‌الله خامنه‌ای در حصر  خانگی به سر می‌برند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. رهبر جمهوری اسلامی به عنوان نماینده خدا و امام زمان این اختیار و قدرت را دارد که این‌ها را در حصر نگاه دارد و نوار صحبت را هم فاش نکند. به گفته جناب ظریف این نظامی است که ما خودمان انتخاب کرده ایم. آقای موسوی اگر حرفی دارند چرا خودشان افشا گرأی نمیکنند. چرا از رهبر مایه میگذارند.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

مرگ ابراهیم رییسی چیزی را در معادلات سیاسی ایران تغییر داده است که بدون لحاظ کردن آن رفتن بر روش پیشین چیزی کم از فقدان خرد ندارد. جمهوری اسلامی پس از دوره‌ی اول حسن روحانی،

ادامه »

بنا به پژوهش های بین المللی، رشد اقتصادی فراگیر و پایدار، نیازمند حاکمیت شفاف، پاسخگو و مشارکتی است؛ که در آن حقوق و آزادی‌های

ادامه »

ما امیدواریم پزشکیان رئیس‌جمهور شود اما نگرانی‌هایی داریم: ۱- صیانت آراء برایمان مهم است که قدرت‌طلبان دوباره مثل ۸۸ تقلب

ادامه »