زیتون– روز گذشته میرحسین موسوی٬ رهبر در حصر «جنبش سبز» خواست تا «نوار گفت و گو با رهبری پس از انتخابات ۸۸ را پخش کنند.»

این در خواست پس از آن طرح شد که  کلیپی توسط دفتر آثار آیت‌الله خامنه‌ای از سخنان او مربوط به وقایع پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ بخش شد.

چندی پیش و در آستانه ۹ دی ماه دفتر نشر آثار رهبر جمهوری اسلامی اقدام به انتشار کتابی با موضوع انتخابات ۸۸ نموده  و همزمان برای اولین بار برشی دو دقیقه‌ای از سخنان آیت‌الله خامنه‌ای را در جمع محدودی از روحانیون٬ که تصویر آنان در کلیپ تار شده بود٬ را انتشار داده است که در آن رهبری ضمن نقل قولهایی از جانب میرحسین و خاتمی و هاشمی به موسوی انتقاد و نظرات وی را رد می‌کند.

به گزارش وب سایت کلمه٬ در پی انتشار گسترده کلیپی به بهانه معرفی یک کتاب درباره «فتنه» میرحسین موسوی پیشنهاد کرد جلسه دیدار او و رهبر جمهوری اسلامی در روزهای پس از انتخابات  نیز به صورت کامل و بدون سانسور پخش شود.

همچنین میرحسین موسوی که از انتشار این کلیپ گزینشی و تقطیع شده مطلع شده پیشنهاد کرده است نوار مذاکرات رهبری با وی نیز که بعد از انتخابات صورت گرفته به صورت کامل و بدون سانسور جهت اطلاع مردم پخش شود.

پس از آن برخی از کاربران فضای مجازی با هشتگ مذاکرات۸۸ خواستار پخش کامل «نوار گفت‌وگوی» میرحسین موسوی و رهبر جمهوری اسلامی شدند.

 

میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی هشت سال است که به دستور آیت‌الله خامنه‌ای در حصر  خانگی به سر می‌برند.

بازگشت به صفحه اول