میرمحمود موسوی: درِ کوچه اختر هنوز قفل است

زیتون– میرمحمود موسوی٬ برادر میرحسین موسوی٬ ضمن انتقاد از اظهارات حسام‌الدین آشنا٬ گفت: «درِ کوچه اختر هنوز به روی میرحسین موسوی و زهرا رهنورد٬ قفل است.»

حسام‌الدین آشنا٬ مشاور رییس جمهوری٬ پیشتر طی سخنرانی گفته بود که از حصر تنها پوسته‌اش باقی مانده است.

او ادامه داد: «نمی‌دانم آقای آشنا چرا این صحبت را مطرح می‌کنند. شاید هم گزارشات نادرستی به ایشان و آقای روحانی منتقل می‌کنند.»

میرمحمد موسوی همچنین افزود: «امیدوارم ایشان گزارش‌های نادرست را به جامعه منتقل نکند. این مثل نمک بر زخم پاشیدن است.»

برادر میرحسین موسوی٬ تاکید کرد: «خیر، حصر در جای خود قرار دارد و در آن خانه در کوچه اختر روی میرحسین و رهنورد هنوز قفل است و کلیدش هم در دست دیگران قرار دارد.»

به گفته او همچنان رهبران در حصر «جنبش سبز» اجازه خروج ندارند. اجازه تماس جز فرزندان و اقوام درجه یک ندارند.

میرمحمود موسوی در پایان این سوال را مطرح کرد: «آیا منظور آقای آشنا از اینکه فقط پوسته مانده این است؟ برخلاف گفته آقای آشنا واقعیت آن است تنها یک پوسته تغییر کرده است. اصل و مغز حصر محکم به جای خودش باقی است.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. انشاء الله که آزاد شوند. تاوان تند روی هایش را تا حدی داده است.
    او بود که در روزنامه جمهوری اسلامی روزانه علیه بازرگان و سحابی جو میساخت تا انکه هشت سال نخست وزیر شد و در حالیکه: بازرگان و سحابی متهم و مورد کتک و حمله و آزار. رحمت خدا بر ایشان و بر بانو بازرگان که دیروز فوت نمود.
    چه مکن بهر کسی
    اول خودت دوم کسی.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

به‌خاطر محدودیت‌هایی که جمهوری اسلامی بر رسانه‌ها اعمال می‌کند، تعدادی از رسانه‌های بزرگ و پر مخاطب جریان اصلی در خارج کشور شکل گرفته‌اند. این رسانه‌ها چون در داخل کشور حضور ندارند و امکان داشتن خبرنگار

ادامه »

بازار دید و بازدیدهای دیپلماتیک در منطقه گرم است و ظاهرا روند نوینی از روابط و همکاری‌های منطقه‌ای شکل گرفته است. فرصت‌های جدید و

ادامه »

در میان فعالین سیاسی بحثی جدی در جریان است که سرنگونی نظام جمهوری اسلامی و گذار یک‌باره از حکومت چه پیامدهایی خواهد داشت. بررسی شرایط ایران نشان می‌دهد که به احتمال زیاد پیامد سرنگونی حکومت «خلاء سیاسی» خواهد بود. در توضیح ویژگی‌های این پدیده می‌توان گفت…

ادامه »