معلول ذهنی

معلول ذهنی
آقای قدیری ابیانه برخلاف همیشه از محمود احمدی‌نژاد حمایت نکرده و لذا برخلاف همیشه حرف درستی زده است. قدیری ابیانه که  زمانی احمدی‌نژاد را فرستاده مستقیم خداوند می‌خواند و حتی رسید دی‌اچ‌ال بارگاه الهی را برای این تحفه الهی در اختیار داشت، گفته است که احمدی‌نژاد دچار معلولیت ذهنی شده و باید خیلی سریع  بستری شود.آخرین دلیل برای کشف معلولیت ذهنی محمود فوق‌الذکر، پیام تبریک وی به تیم بیس بال فلان‌آباد آمریکا بوده.

انتخابات آمریکا
در آمریکا انتخابات میان‌دوره‌ای برگزار شد. جمهوری‌خواهان اکثریت را در سنا حفظ کردند و مجلس نمایندگان به دست دموکرات‌ها افتاد. از آنجا که ترامپ یک روز پس از انتخابات گفت که پیروزی جمهوری‌خواهان در سنا خیلی مهم اما شکست آنان در مجلس نمایندگان به‌کلی بی‌اهمیت است.
در این انتخابات سه خانم ایرانی‌الاصل در انتخابات مجلس نمایندگان موفق به پیروزی شدند و کم‌کم تعداد نمایندگان زن ایرانی در مجلس آمریکا احتمالا از تعداد زنان در مجلس ایران بیشتر خواهد شد.

علم الهدی و فتنه جدید
علم‌الهدی اخیرا گفته «مقاومت مردم به‌خاطر شیعه بودن است و نه ایرانی بودن.» به‌نظرم حرفش غلط است اما نتیجه‌گیریش درست است. ایرانی‌ها اگر اهل مقاومت بودند که شیعه نمی‌شدند.

سیتیاف
مسئولان جمهوری اسلامی همان احساسی که در برابر تی‌ان‌تی دارند، در برابر همه اسامی تشکیل شده از حروف دارند. سی‌تی‌اف هم تا اسمش این است، شاید منفجر شود اما  تصویب‌ نمی‌شود.

تیراندازی در کالیفرنیا
چند ماه قبل وقتی می‌خواستم داروی کلسترول خودم را در شهر لس آنجلس بخرم، به این نتیجه رسیدم که خریدن اسلحه در کشور آمریکا از خریدن داروی کلسترول خیلی آسانتر است. دیوید لانگ که به ساکنان یک بار حمله کرده و دوازده نفر را کشته است، قبلا توسط پلیس شناسایی شده، دستگیر شده، مورد بررسی قرار گرفته و معلوم شده که او دچار ناراحتی‌های روحی و روانی است و خطری برای دیگران ندارد و اگر اسلحه هم داشته باشد، احتمالا از آن فقط برای خاراندن پشت گردنش استفاده می‌کند. این دیوید لانگ قبلا هم با نگهبان بار درگیری داشته. و کلا این بار را خیلی خوب می‌شناخته. هیچ انگیزه سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و دشمنی نژادی هم نداشته، فقط می‌خواسته ببیند که اگر به دوازده نفر شلیک کند، همه آنها می‌میرند یا نه؟ او قبلا نظامی بوده و تخصص‌اش هم استفاده از تیربار بوده. یعنی هر جوری فکر کنی  اصلا این آدم خلق شده بود برای این حمله.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

 1. ازین کوزه تراوان
  همین گونه فراوان
  خواهد بود لاینقطع
  نمی خواهد فراخوان
  صادرات هم میکند
  نمونه اش خراسان
  از ویروسش واگیردار
  بایست بودن هراسان

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

در روزهایی که بحث بر سر شرکت کردن یا نکردن در انتخابات گرم است، لازم دیدم دلایل خودم را برای تحریم انتخابات بیان کنم چراکه مباحثه بین دو سر رادیکال طیف(مدافعان مشارکت همیشگی و مدافعان

ادامه »

چرا رای می‌دهم؟ پس از جنبش زن زندگی آزادی، تصور من بر این بود که رای دادن دیگر بی‌معنی است، اما امروز معتقدم که

ادامه »

مقدمه من در ماهیّت استبدادی جمهوری اسلامی پس از ادخال ولایت فقیه توسط مجلس خبرگان اول — حتی ولایت فقیه

ادامه »