باز پس گرفتن دفتر محمد خاتمی

زیتون– ساختمان دفتر محمد خاتمی در نیاوران از او باز پس گرفته شد.

ملک این دفتر که از جمله املاک مصادره‌ای اول انقلاب بود٬ در تملک بنیاد مستضعفان است.

اما طی سالهای گذشته در اختیار دفتر حفظ و نشر آثار امام قرار گفته بود.

پس از آن‌که در دولت نهم محمود احمدی‌نژاد دفتر رییس جمهوری اصلاحات را از او پس گرفت٬ حسن خمینی این بنا را در اختیار محمد خاتمی قرار داده بود.

این بنا اما امروز به خواست بنیاد مستضعفان تخلیه شد.

جواد امام٬ مدیر عامل بنیاد باران٬ درباره تخلیه دفتر محمد خاتمی توضیح داد:‌ «محل دفتر یک بحث اختلافی میان بنیاد مستضعفان و دفتر نشر آثار امام (ره) است و باید تخلیه شده است.»

مدیرعامل بنیاد خاطرنشان کرد: «بر اساس مقرراتی که وجود دارد دولت موظف است برای استقرار روسای‌جمهور سابق خود محلی را تدارک ببیند اما متاسفانه تاکنون این کار را انجام نداده است.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. خب که چی؟ داشتن یا نداشتن دفتر خاتمی و یارانش چه تاثیری روی زندگی مردم و سرنوشت کشور دارد؟ جز اینکه یکی دو تا از استمرارطلبان یکی از مشاغلشان را از دست داده یا خواهند داد؟ وقتی کسی حرفی برای گفتن ندارد و اگر هم جایی یک حرفی به دهانش بیاید اما جرات بیانش را نداشته باشد، هزارتا دفتر هم داشته باشد به کاری نمیآید. خاتمی مخالفتش با استبداد تا آنجاست که به خو و یارانش برسد. با سیاستهای اقتصادی هم هیچ مخالفتی که ندارد هیچ صد در صد موافق است. شما بفرمایید خاتمی اصلا دفتر برای چه میخواهد؟

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

انتشار یادداشتی از سوی استاد محمد مجتهد شبستری مرا بر آن داشت تا به دلیل علاقه به ایشان و حساسیت نسبت به آینده‌ی مردم ایران ، تحلیلی بر نوشته ایشان بنگارم. آقای شبستری عنوان مطلبش

ادامه »

مرگ ابراهیم رییسی چیزی را در معادلات سیاسی ایران تغییر داده است که بدون لحاظ کردن آن رفتن بر روش پیشین چیزی کم از

ادامه »

بنا به پژوهش های بین المللی، رشد اقتصادی فراگیر و پایدار، نیازمند حاکمیت شفاف، پاسخگو و مشارکتی است؛ که در

ادامه »