باز پس گرفتن دفتر محمد خاتمی

زیتون– ساختمان دفتر محمد خاتمی در نیاوران از او باز پس گرفته شد.

ملک این دفتر که از جمله املاک مصادره‌ای اول انقلاب بود٬ در تملک بنیاد مستضعفان است.

اما طی سالهای گذشته در اختیار دفتر حفظ و نشر آثار امام قرار گفته بود.

پس از آن‌که در دولت نهم محمود احمدی‌نژاد دفتر رییس جمهوری اصلاحات را از او پس گرفت٬ حسن خمینی این بنا را در اختیار محمد خاتمی قرار داده بود.

این بنا اما امروز به خواست بنیاد مستضعفان تخلیه شد.

جواد امام٬ مدیر عامل بنیاد باران٬ درباره تخلیه دفتر محمد خاتمی توضیح داد:‌ «محل دفتر یک بحث اختلافی میان بنیاد مستضعفان و دفتر نشر آثار امام (ره) است و باید تخلیه شده است.»

مدیرعامل بنیاد خاطرنشان کرد: «بر اساس مقرراتی که وجود دارد دولت موظف است برای استقرار روسای‌جمهور سابق خود محلی را تدارک ببیند اما متاسفانه تاکنون این کار را انجام نداده است.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. خب که چی؟ داشتن یا نداشتن دفتر خاتمی و یارانش چه تاثیری روی زندگی مردم و سرنوشت کشور دارد؟ جز اینکه یکی دو تا از استمرارطلبان یکی از مشاغلشان را از دست داده یا خواهند داد؟ وقتی کسی حرفی برای گفتن ندارد و اگر هم جایی یک حرفی به دهانش بیاید اما جرات بیانش را نداشته باشد، هزارتا دفتر هم داشته باشد به کاری نمیآید. خاتمی مخالفتش با استبداد تا آنجاست که به خو و یارانش برسد. با سیاستهای اقتصادی هم هیچ مخالفتی که ندارد هیچ صد در صد موافق است. شما بفرمایید خاتمی اصلا دفتر برای چه میخواهد؟

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

عصر بی‌خبری، عصر حکومت پادشاهان قاجار بر کشور ماست. بی تفاوتی مطلق به منافع ملی و تمرکز بر منافع شخصی و گروهی، عدم درک مبانی سیاست خارجی و گذار از فرصت‌هایی که باید در صحنه

ادامه »

روز سیزدهم دی مصادف با سالگرد ترور سردار سلیمانی حدود ۶۰ نفر از فرماندهان سپاه از مناطق مختلف کشور به بیت خامنه ای رفته

ادامه »

این نوشتار نه در مدح حجاب بلکه درباره اهمیت آزادی پوشش و از آن مهم‌تر آزادی زن برای ایجاد تغییر

ادامه »