وزیر کار: مناطقی درگیر ناآرامی‌‌ حتی یک سینما یا ورزشگاه نداشتند

علی ربیعی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در جلسه ای درباره ناآرامی ها و اعتراض‌های سال‌های اخیر در برخی مناطق ایران گفت:«مطالعات اجتماعی نشان می‌دهد مناطقی درگیر این ناآرامی‌ها بودند که در آنها حتی یک سینما یا ورزشگاه مناسب برای جوانان وجود نداشته است.»Risultati immagini per ‫وزیر کار: مناطقی درگیر ناآرامی‌‌ یک سینما یا ورزشگاه نداشتند‬‎

او با بازدید از مراکز رفاهی ویژه کارگران در شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه گفت:« تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا مراکز نیمه تمام متعلق به کارگران تکمیل و در اختیار آنان قرار گیرد.»/دنیای اقتصادواکنش آمریکا به سخنان سلیمانی

وزارت خارجه آمریکا در پاسخی روتین که قبلا هم در چنین مواردی داده، با عبارت “ما درباره همه اظهارنظرهای مقام‌های ایرانی نظر نمی‌دهیم” در واقع از ابراز واکنش به اظهارات امروز قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس، خودداری کرده است.

‌کاخ سفید هنوز واکنشی نشان نداده است./بی بی سی


قاسم سلیمانی به ترامپ: این جنگ را شما شروع می‌کنید اما پایان آن با ماست

قاسم سلیمانی با اشاره به توئیت‌های ترامپ در طی روزهای اخیر گفت: رئیس جمهور آمریکا در جواب رئیس جمهور ما مطالب سخیفی در توئیت خود بیان کرد. شان رئیس جمهور ما نیست که جواب تو را بدهد، من خودم به عنوان یک سرباز جواب تو را می دهم. تو مارا تهدید می کنی به این که اقدامی انجام می دهی که در دنیا سابقه ندارد.

Risultati immagini per ‫قاسم سلیمانی‬‎
او با تاکید بر اینکه ادبیات ترامپ « ادبیات کاباره است» افزود:« از فرماندهان و سیاست مدارهای خود بپرسید، از سازمان های امنیتی خود بپرس و حرف های ندانسته را به زبان جاری نکن. شما چه می توانستید بکنید که در طول این ۲۰ سال نکردید.
شما با ده ها دستگاه تانک و نفربر و صدها فروند هلیکوپترهای پیشرفته آمدید به افغانستان و جنایت‌هایی را انجام دادید. از هیچ جنایتی فروگذار نکردید. عروسی ها را به خاک و خون کشیدید. شما بعد از ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۸ با ۱۱۰ هزار سرباز چه غلطی کردید؟ امروز دارید پیش طالبان التماس می‌کنید برای گفتگو.
فرمانده آمریکایی آمد پیش من و از ما خواهش کرد با مجاهدین عراقی صحبت کنیم تا با آنها کاری نداشته باشند. یادتان رفته برای سربازانتان پوشک بزرگسال تهیه می کردید، امروز آمدید ما را تهدید می کنید؟او در پایان سخنانش تاکید کرد:« آقای ترامپ مرد این میدان ما هستیم برای شما. شما می‌دانید این جنگ یعنی نابودی همه امکانات شما. این جنگ را شما شروع می‌کنید اما پایان جنگ با ماست.


الیاس حضرتی: لوایح ۴ گانه ۲ ماه دیگر به تعویق افتادند


 تحقیقات از ۱۰۰ شرکت دریافت‌کننده ارز دولتی آغاز شد

دادستان تهران اعلام کرد که  تحقیقات قضایی از ۱۰۰ شرکت دریافت‌کننده ارز دولتی آغاز شد.
به گفته جعفری دولت‌آبادی به دلیل گستردگی و تعداد بالای شرکت‌ها، در حال حاضر تحقیقات را از ۱۰۰ شرکت که ارز بیشتری دریافت کرده‌اند، آغاز شده و درمورد سایر شرکت‌ها به ترتیب اولویت به بقیه موارد نیز رسیدگی خواهیم کرد.

دولت آبادی افزود: مقرر شده بانک مرکزی و وزارت اقتصاد و دارایی به دو سؤال دادستانی در مورد وضعیت پرونده‌ سکه‌ها مبنی بر این که آیا این اقدام سازمان یافته بوده و این که چگونه وجوه آن تامین شده است، پاسخ دهد.

 


وزیر نیرو: نیروگاه‌های جدید تولید برق وارد مدار می‌شود

طی چند روز آینده دو نیروگاه کاسپین در شمال کشور و همچنین نیروگاه پرند وارد مدار خواهند شد و به افزایش توان تولید برق کشور کمک خواهند کرد/فارسخبرهای روز گذشته را از اینجا بخوانید

 

 

 

بازگشت به صفحه اول