حقوق معلم زندانی قطع شد

زیتون– خدیجه پاک‌ضمیر٬ همسر محمد حبیبی٬ خبر داد که در آخرین حکم کارگزینی که زدند «حقوق ماهیانه‌ او را قطع کردند.»

محمد حبیبی، عضو کانون صنفی معلمان، آخرین بار در تجمع روز ۲۰ اردیبهشت معلمان در مقابل سازمان برنامه و بودجه در تهران بازداشت شد.

بر اساس گزارش کانال‌ تلگرامی کانون صنفی معلمان٬ حبیبی هنگام بازداشت به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت و از آن زمان تاکنون تحت معالجه قرار نگرفته است.

این عوض کانون صنفی معلمان پیش از این نیز بارها به دلیل مطالبات صنفی بازداشت شده بود.

خدیجه پاک‌ضمیر به وب‌سایت انصاف نیوز در خصوص وضعیت جسمانی این معلم بازداشت‌شده گفت: «مشکوک به عفونت ریه هستند و تنگی نفس و سرفه‌های شدید دارند. از نظر جسمی کاملا تحلیل رفته‌اند و ضعیف شده‌اند. هربار که به ملاقات می‌رویم این کاملا مشهود است که به لحاظ جسمی تحلیل رفته‌اند.»

پیشتر حسین تاج، وکیل فعالان صنفی معلمان، خبر داده بود که دادگاه محمد حبیبی، ‌موکلش، روز اول مرداد دردادگاه انقلاب تهران برگزار می‌شود.

https://twitter.com/sedighepakzamir/status/1019634554473152513

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

جریان شناسی سیاسی در آستانه آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران با مرگ ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، قرار است طی چهار روز آینده ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران آغاز شود. این

ادامه »

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش

ادامه »