???? فرزانه روستایی برنده جایزه «روزنامه‌نگار نو» شد

زیتون– فرزانه روستایی، روزنامه‌نگار و تحلیل‌گر ایرانی ساکن سوئد، برنده «جایزه روزنامه‌نگار نو» این کشور در بخش زبان‌های غیرسوئدی شده است.

بنا به گزارش رسانه‌های سوئدی، این جایزه، شامل لوح تقدیر، دیپلم و ۳۰۰۰۰ کرون وجه نقد، روز جمعه ۲۵ خرداد به فرزانه روستایی اهدا شد.

روستایی. از همکاران روزنامه‌های اصلاح‌طلب، در سال ۱۳۹۰ به کمک موسسه «فویو» مستقر در شهر کالمار سوئد و «فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران» به سوئد پناهنده شد. او در دوره اقامت چندساله‌اش در سوئد به روزنامه‌نگاری اشتغال داشته و در رسانه‌های فارسی‌زبان عمدتا به عنوان تحلیل‌گر مسائل ایران و تحولات خاورمیانه شناخته می‌شود.

روستایی از موسسین «زیتون» و عضو شورای سیاست‌گذاری این رسانه است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

4 پاسخ

  1. موضوع چه ربطی به شورای تامین دارد ، لابد متجاوزین از جوانان مومن و متعهد با چهره های نورانی هستند ، نمیشود که پشتت مانند پشت سعید طوسی به چیزی یا جایی گرم نباشد و به بیش از ۴۰ دختر تجاوز کنی ، انهم در شهر کوچکی چون ایرانشهر که لابد چهره متجاوزین برای برخی دختران آشنا بوده است !
    دادگستری اسلامی هم ظاهرا در این میان هیچکاره است !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

ساختار بحث دموکراسی و آزادی، آرمانی است از ۱۲۰ سال پیش تا به امروز فعالان دموکراسی خواه و آزادی خواه ایرانی آن را پی گرفته اند. اما این مبارزات تا کنون، با وجود دو انقلاب

ادامه »

آنچه امروز می توانیم آن را وضعیت انقلابی در حال شکل گیری ایران بخوانیم، در تندبادِ روزافزونِ حوادث به دقایق و ثانیه ها گره

ادامه »

اخیرا شماری از ایرانیان با به‌کار گیری مفهوم «وکالت» سیاسی تصمیم خود  را برای ابراز اعتماد به رضا پهلوی، فرزند

ادامه »