جان کری: کمپین انتخاباتی آمریکا خجالت آور است

زیتون- وزیر امور خارجه آمریکا در مصاحبه‌ای لفاظی‌های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ این کشور درباره مهاجرت مسلمانان و مساله شکنجه را برای آمریکا شرم آور خواند.

 ایسنا خبر داد که جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا در مصاحبه ای از شبکه خبری سی.بی.اس در حالی کمپین‌های انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا را شرم آور خواند که رهبران جهان شاهد این روند انتخاباتی و مناظره نامزدها هستند.
وی گفت که «به نظرم اگر بخواهیم عادلانه برخورد کنیم رهبران جهان با دیدن این مناظره‌ها شوکه شدند. این مناظره‌ها و نوع نگرش نامزدها به مسائل، مردم آمریکا را ناراحت و ناامید کرده است. باید بگویم که این نوع صحبت‌ها برای کشور ما خجالت آور و شرم آور است.» اگرچه جان کری به صورت مشخصی نامی از نامزدی نبرده اما به نظر می رسد که منظورش دونالد ترامپ، نامزد پیشروی جمهوری خواهان است که اخیرا در کمیپن‌های انتخاباتی‌اش مخالفت خود را با ورود مهاجران مسلمان به آمریکا اعلام کرده و باعث خشم بیش از حد شده بود.
تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

جامعه ایران را می توان از نظر سیاسی به سه طیف مخالفان، موافقان و قشر خاکستری تقسیم کرد. باید گفت که مخالفان کسانی هستند که معتقدند جمهوری اسلامی اصلاح ناپذیر است و باید برود. موافقان

ادامه »

دکتر بیژن عبدالکریمی جزو معدود اندیشمندان و فلسفه‌ورزانی است که اغلب تلاش می‌کند اخلاق‌مدارانه، در اندیشه‌ورزی و کنشگری‌اش، با پرهیز از رادیکالیسم و اتخاذ

ادامه »

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در

ادامه »