تلفات حمله به استادیومی در عراق به ۶۵ نفر رسید

زیتون- یک بمب گذار انتحاری داعش خود را در جریان یک مسابقه فوتبال در روستایی در جنوب بغداد منفجر کرد. در این عملیات تروریستی دست کم ۶۵ نفر کشته شدند.

تسنیم نوشت که یک افسر پلیس در روستای العصریه به خبرگزاری فرانسه گفت :« آنها در حال اعطای کاپ قهرمانی به برنده ها بودند که بمب گذار انتحاری خودش را منفجر کرد. افسر پلیس می‌گوید بیش از ۵۰ نفر نیز در جریان این انفجار که نزدیک اسکندریه،‌ شهری در ۴۰کیلومتری جنوب بغداد، رخ داد، زخمی شده‌اند.

داعش با انتشار عکس نوجوانی به‌نام سیف‌الله الانصاری مسئولیت این حمله را به‌عهده گرفته است.

یک منبع بیمارستانی در اسکندریه تلفات را تأیید کرده هشدار داد که آمار دقیق کشته‌ شده‌ها هنوز مشخص نیست و ممکن است بالاتر برود. اسکندریه بخشی از ناحیه شیعی ــ سنی در جنوب بغداد است که زمانی لقب «مثلث مرگ»‌ را گرفته بود. عقب راندن داعش از این منطقه پس از اینکه تروریست‌ها بخش‌هایی از آن را در سال ۲۰۱۴ اشغال کردند، جزو اولویت‌های دولت عراق بوده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

در خلال جنبشی که از سر می‌گذرانیم، به محض آنکه احساس می‌کردم وضعیت دیگر برایم غیر قابل تحمل است به پاس آنچه می‌گذشت و کوچکترین نقشی در آن نداشتم، و شاید نوعی مداخله دادن خود

ادامه »

میرحسین موسوی یکی از رهبران سرفراز جنبش سبز طی بیانیه‌ای شجاعانه عبور کامل خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام کرد. میرحسین در بیانیه

ادامه »

یکی از اختلافات محمود طالقانی با روح الله خمینی در روزها و شب‌های آخر انقلاب ۵۷ خود را در موضوع

ادامه »