واکنش اژه ای به احمدی نژاد: برخی زبانشان به دروغ گویی باز شده

زیتون– محسنی اژه‌ای٬ سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز خب به سخنان اخیر محمود احمدی نژاد واکنش نشان داد.
سخنگوی قوه قضاییه در واکنش به اظهارات اخیر رییس دولت‌های نهم و دهم گفت: «روزی یک لاتی که هیچ کس به وی توجهی نمی کرد به میدان شهر آمد و شروع کرد به فحاشی و برخی مردم جمع شدند که ببینند که این فرد چه می گوید. حکیمی از این میدان رد می شود و می گوید این فرد این کارها را می کند که دیده شود و اگر ما متوقف شویم این فرد به منظور خود رسیده است.»
انتقادهای مستقیم و شدید احمدی‌نژاد به دستگاه قضا که به گفته او در طی ۳۸ سال گذشته کسی مشابه آن را مطرح نکرده بود٬ در نهایت واکنش دستگاه قضا را برانگیخت.
اژه‌ای ادامه داد: «برخی افراد زبانشان به دروغ گویی باز شده و زبانشان هرز شده است و عده ای دیگر خودشان را بالاتر از بقیه می دانند و انسان نمی تواند در مورد آنها نظر دهد.»
به گفته محسنی‌اژه‌ای «بی پایه حرف زدن احمدی نژاد شهره عام و خاص است» و «او عادت کرده که به همین شکل(همراه با دروغ و گزافه گویی) حرف بزند.»
دادستان کل کشور نیز پنجم آذرماه٬‌بدون ذکر نام رییس دولت‌های نهم و دهم گفت که «آقای محترمی که هشت سال مدیریت کشور را عهده دار بود»٬ «امروز به عنوان اپوزیسیون قوه قضائیه درآمده.»
دادستان کل کشور همچنین تهدید کرده بود که قطعا و مسلما اگر شرایط فراهم شود و اگر موقعیت اقتضا پیدا کند در برابر این حرکاتی که هیچ نفعی برای ملت ندارد، ساکت نخواهد نشست و باید با تدبیر حل شود.
اسفندیار رحیم مشایی نیز پیشتر با انتشار فیلمی در سایت دولت بهار از ضبط کامل ویدیویی خبر داد که در صورت بازداشت وی منتشر خواهد شد.
مشایی در این فیلم تهدید کرده بود، اگر مانند بقایی بازداشت شود، از او فیلمی منتشر خواهد شد که بسیاری از« ناگفته‌‌ها» در آن فیلم بازگو شده است. مشایی همچنین در این فیلم ضبط شده اعلام کرد که در صورت بازداشت هرگونه نوشته و یا صدایی از او از داخل زندان فاقد اعتبار خواهد بود.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. این غلومی وجه اصلیشو نشون داد.. اینو از سر چهارراه مولوی صنف قناری فروشان آوردنش حالا شده اژه ای، قبلا معروف بود به غلام بلبل! همه قدیمیا میشناسنس حالا برای ما شده…

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

۱. در طی انتخابات اخیر، مدام شنیده‌ایم که گفته می‌شود: پزشکیان نمی‌تواند کاری از پیش ببرد؛ مگر یک تدارکاتچی چقدر قدرت دارد؛ باید آن دیگری بخواهد وگرنه فرقی بین جلیلی و پزشکیان نیست. اظهار نظرهایی

ادامه »

اگر انتخابات و به ویژه انتخاب ریاست جمهوری در کشوری مانند ایران را یک فرآیندی ترسیم کنیم که می خواهد نمایش دمکراسی باشد ولی

ادامه »

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه

ادامه »