کسانی که با رای مردم تحقیر شدند، از آنها انتقام می گیرند

زیتون-اکبر هاشمی رفسنجانی، از «کوفی خواندن تهرانی‌ها» از سوی برخی از رسانه‌های نزدیک به اصولگرایان انتقاد کرده و گفت: «حرف‌هایی که این روزها دربارهٔ مردم تهران می‌زنند، نشان از عصبانیت و استیصال آنها است.» وی هم‌چنین افزود «این افراد چون فکر می‌کنند با رأی مردم تحقیر شدند، دارند از آنها انتقام می‌گیرند».

0FC1DAD0-7093-48A9-A6BC-8D6E2E0EC200_w640_r1_s

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در مصاحبه‌ای با ویژه‌نامه نوروزی روزنامه آرمان که بخش‌هایی از آن امروز (شنبه) در وب‌سایت رسمش اش منتشر شده افزود: «حرف‌های آنها یک اشتباه تاریخی بود، چون اگر مردم تهران از کسی ناراضی باشند، دیگر نمی‌تواند در انتخابات رأی بیاورد».

برخی از رسانه‌ها و فعالان سیاسی محافظه‌کار پس از انتخابات هفتم اسفند حملات و انتقادهای تندی متوجه آن دسته از مردم شهر تهران کرده بودند که به فهرست امید در انتخابات مجلس و فهرست خبرگان ملت در خبرگان رهبری رای داده‌اند. گذشته از افرادی همچون جعفر شجونی، الم الهدی و برخی از فرماندهان سپاه که طی سخنانی شهر تهران را «پایگاه اصلی ضدیت با انقلاب و ولی فقیه» معرفی کرده بودند؛ برخی از رسانه های محافظه کار نیز شهر تهران را به کوفه و تهرانی ها را به کوفیان تشبیه کرده بودند.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. کوفی نیستند جو گیر شدند بعد هم پشیمان . نتیجه اش را در خبرگان و مجلس لمس کردند .قول می دهند که دیگر تکرار نشود . در انتخابات آینده با انتخاب رئیس جمهوری دانا و آگاه ومردمی و دوست داشتنی و اصولگرا جبران خواهند کرد . رفسنجانی ها و خاطمی ها و عارف ها پایگاه مردمی ندارند ومردم آنه را نمی خواهند .باید به چه زبانی بگوییم

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

حواشی مربوط به ماهواره‌ی روسی «خیام» همچنان ادامه دارد و در فضای مجازی، بسیاری از کاربران، دولت رئیسی را به خاطر این موضوع به سخره می‌گیرند. چرا که پرتاب ماهواره خیام با ماهواره‌بر سایوز از

ادامه »

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید

ادامه »