???? بیماری ابراهیم یزدی دیر تشخیص داده شد

مهدی نوربخش:

زیتون– «سرطان پانکراس در ایران دیر تشخیص داده شد.» مهدی نوربخش٬داماد ابراهیم یزدی٬ این موضوع را دلیل وخامت حال این روزهای وزیر امور خارجه دولت موقت می‌داند.
به گزارش «زیتون» او که در ایران تحت معالجه بود٬ بیماری اش به دلیل تشخیص اشتباه پزشک٬ بعد از مدت‌ها مورد معالجه قرار گرفت و به گفته‌ی نوربخش٬ زمان از دست رفته٬ کمتر قابل جبران است.
عدم صدور ویزای ورود به آمریکا برای  دبیرکل نهضت آزادی که نزدیک به سه دهه در ایران متهم به «ارتباط با آمریکا» بود نیز مزید بر علت شد تا او نتواند از مراقبت‌های پزشکی لازم برخوردار شود.
ابراهیم یزدی در نهایت به شهر ازمیر٬ جایی که یکی از فرزندانش زندگی می‌کرد رفت تا مورد معالجه قرار گیرد. وزیر امورخارجه دولت بازرگان، در ازمیر مورد عمل جراحی قرار گرفت و به ایران بازگشت اما بیماری بازگشته و این بار به گفته مهدی نوربخش٬ قوی تر و پرشتاب‌تر از گذشته است.
روز گذشته محمد توسلی، مسئول دفتر سیاسی نهضت آزادی ایران٬ خبر از وخامت حال دبیر کل این حزب داد و از مردم خواست تا برای سلامتی او دعا کنند.
مهدی نوربخش نیز در گفت‌وگو با «زیتون» از دوستداران دکتر ابراهیم یزدی٬ دبیرکل نهضت آزادی و وزیر امور خارجه ایران در دولت موقت٬ خواست تا شفای او را از خدا بخواهند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. برای دکتر ابراهیم یزدی از پیشتازان و پیشگامان نهضت سیاسی و فرهنگی و دینی ملت ایران در دوره ی معاصر، و باقیمانده ی سلف سیاسی صالح، خلف مرحومان مهندس بازرگان و دکتر سحابی، از خداوند منان طلب سلامت و عافیت و توفیق ادامه خدمت می کنم.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

در توئیتر روبات‌ها تقریبا از عهده‌ی تمام کارهای یک انسان بر می‌آیند. آن‌ها به صورت خودکار مکالمات عمومی تولید می‌کنند و به پیام‌ها جواب می‌دهند. روبات‌ها در مباحث سیاسی از مواضع سیاستمداران حمایت و هم‌زمان صدای مخالفان را سرکوب می‌کنند تا افکار عمومی را تحت تأثیر قرار دهند. از این رو می‌توان با هدف «ایجاد اجماع» و یا ایجاد «توهم حمایت عمومی» از یک ایده یا یک سیاست یا سیاست‌مدار از آن‌ها بهره گرفت…

ادامه »

بازار دید و بازدیدهای دیپلماتیک در منطقه گرم است و ظاهرا روند نوینی از روابط و همکاری‌های منطقه‌ای شکل گرفته است. فرصت‌های جدید و

ادامه »

در میان فعالین سیاسی بحثی جدی در جریان است که سرنگونی نظام جمهوری اسلامی و گذار یک‌باره از حکومت چه پیامدهایی خواهد داشت. بررسی شرایط ایران نشان می‌دهد که به احتمال زیاد پیامد سرنگونی حکومت «خلاء سیاسی» خواهد بود. در توضیح ویژگی‌های این پدیده می‌توان گفت…

ادامه »