حمله عضو شورای عالی به معترضین لیست امید

زیتون– حسین مرعشی، یکی از اعضای هیئت رییسه شورایعالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان به ایسنا گفت که موضوع اعتراضی «شفافیت لیست» اصلاح طلبان برای انتخابات شورا را از کسانی که «هشتگ» می‌زنند بپرسید.
نحوی بسته‌شدن لیست امید در انتخابات شورای شهر پنجم، اعتراضات فراوانی را برانگیخت. با وجود تمامی تردیدها و بسته شدن لیست‌های موازی در نهایت لیست شورای عالی که مورد حمایت محمد خاتمی هم قرار گرفت در اکثر شهرهای ایران رای اعتماد مردم را کسب کرد؛ با این وجود اعتراضات پایان نپزیرفت.
حسین مرعشی تاکید کرد که لیست شورای شهر تهران لیست بسیار جامع و خوبی است و خیلی هم دقیق تنظیم شد. به گفته این عضو شورای عالی، لیست را گروههای اصلاح طلب بسته‌اند و حالا هرکس خوشش آمده یا بدش آمده، مهم این است که مردم پسندیدند و رای دادند.
او همچنین در پاسخ به اعتراضات طرح شده گفت که به دلیل علاقه خدمت، ۷۰۰نفر متقاضی داشتیم و فکر می‌کنم باید یک شورای ۷۰۰نفره درست کنیم تا همه بتوانند شرکت کنند و مسئله‌ای بوجود نیاید.
این عضو هیات رییسه شورایعالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان باذکر خاطره‌ای ادامه داد که مرحوم پدرمان یک اتومبیل جیپ داشت که نشستن عقبش خیلی سخت و جلو نشستن راحت بود، وقتی قصد سفر داشتیم همه سعی می‌کردند کنار باشند تا صندلی عقب پر شود و آن‌ها جلو بشینند؛ مرحوم آقا هم می‌گفت تنها راهش این است که یک جیپ سفارش دهیم که همه آن جلو باشد. حال ما هم باید ان‌شاالله برای سری‌های آینده شورای ۷۰۰نفره درست کنیم!

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟

    اگر لیست را گروههای اصلاح طلب بسته‌اند و خرده شیشه ای درش نیست چرا یک بار برای همیشه روند و نحوه و معیار گزینش رو اعلان نمی کنن تا هشتگ و کلا بحث شفافیت تمام بشود و از همه مهم تر گزک دست مخالفان کمین کرده ندهند که باند بازی و فلان و ….

  2. امید که در آخر همه ی این شیفتگان خدمت، چیزی مشت پر کن برای ملت حاصل شود. البته برای ملت، و نه برای افراد حاکم!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و شادی این‌جا بود. او نشانی همه‌ی پیچ و خم‌های تاریخ این

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید که آن فیلم در

ادامه »

انقلاب مشروطه مهم‌ترین اتفاق سیاسی تاریخ معاصر ایران است که مرز سیاسی و اجتماعی بین ایران قدیم و جدید را

ادامه »