موحدی کرمانی: تخلفات، رای را رئیسی از ۱۶ به ۱۹ و رای روحانی را از ۲۳ به ۲۱ میلیون رای می‌رساند

 زیتون- موحدی کرمانی، دبیرکل جامعه روحانیت مبارز، با تاکید بر اینکه رئیسی ۱۶ میلیون رای حلال داشت، خواست تا شورای نگهبان موارد تخلف انتخابات را بشناسد و به مردم معرفی کند.
موحدی‌کرمانی در گردهمایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب که صبح امروز (پنج شنبه) برگزار شد، گفت که تمام تلاش شان بر این بود که اصلح را تشخیص دهند و برای خدا اصلح را شناسایی کرده و به او رأی داده و تبلیغ کردند.
دبیرکل جامعه روحانیت حمایت جامعتین از رئیسی را توفیق دانست که نصیب کمتر نامزدی می‌شود.
به گفته موحدی کرمانی تخلفات انتخاباتی در حدی نیست که در نتیجه کلی انتخابات اثر بگذارد اما ممکن است با بازبینی و بررسی مجدد تخلفات و گزارشات ارسالی به شورای نگهبان رای رئیسی از ۱۶ به ۱۹ و روحانی نیز از ۲۳ به ۲۱ میلیونن رای برسد. هرچند که او در ادامه تایید کرد که حسن روحانی رییس جمهوری است و بحثی در این مورد وجود ندارد.

 

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. بیچاره مردمی که امام جمعه شان امثال این آخوند ها باشند. خدا هدایتشان کند ، بلکه کم تر ضرر بزنند وکمتر آبرو ریزی کنند.

  2. این عالمان حاکم علاوه بر ملکه عدالت شاهنشاه غیبگویی هم دارند . این اقا اگر به یادشان مانده است که امروز صبح در گردهمایی چه فرمایش فرموده اند لطف کنند و رای حلال و حرام را هم توضیح دهند ، ظاهرا هر چیزی که به جیب اقایان برود حلال است و بر دیگران حرام !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

ساختار بحث دموکراسی و آزادی، آرمانی است از ۱۲۰ سال پیش تا به امروز فعالان دموکراسی خواه و آزادی خواه ایرانی آن را پی گرفته اند. اما این مبارزات تا کنون، با وجود دو انقلاب

ادامه »

آنچه امروز می توانیم آن را وضعیت انقلابی در حال شکل گیری ایران بخوانیم، در تندبادِ روزافزونِ حوادث به دقایق و ثانیه ها گره

ادامه »

اخیرا شماری از ایرانیان با به‌کار گیری مفهوم «وکالت» سیاسی تصمیم خود  را برای ابراز اعتماد به رضا پهلوی، فرزند

ادامه »