موحدی کرمانی: تخلفات، رای را رئیسی از ۱۶ به ۱۹ و رای روحانی را از ۲۳ به ۲۱ میلیون رای می‌رساند

 زیتون- موحدی کرمانی، دبیرکل جامعه روحانیت مبارز، با تاکید بر اینکه رئیسی ۱۶ میلیون رای حلال داشت، خواست تا شورای نگهبان موارد تخلف انتخابات را بشناسد و به مردم معرفی کند.
موحدی‌کرمانی در گردهمایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب که صبح امروز (پنج شنبه) برگزار شد، گفت که تمام تلاش شان بر این بود که اصلح را تشخیص دهند و برای خدا اصلح را شناسایی کرده و به او رأی داده و تبلیغ کردند.
دبیرکل جامعه روحانیت حمایت جامعتین از رئیسی را توفیق دانست که نصیب کمتر نامزدی می‌شود.
به گفته موحدی کرمانی تخلفات انتخاباتی در حدی نیست که در نتیجه کلی انتخابات اثر بگذارد اما ممکن است با بازبینی و بررسی مجدد تخلفات و گزارشات ارسالی به شورای نگهبان رای رئیسی از ۱۶ به ۱۹ و روحانی نیز از ۲۳ به ۲۱ میلیونن رای برسد. هرچند که او در ادامه تایید کرد که حسن روحانی رییس جمهوری است و بحثی در این مورد وجود ندارد.

 

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. بیچاره مردمی که امام جمعه شان امثال این آخوند ها باشند. خدا هدایتشان کند ، بلکه کم تر ضرر بزنند وکمتر آبرو ریزی کنند.

  2. این عالمان حاکم علاوه بر ملکه عدالت شاهنشاه غیبگویی هم دارند . این اقا اگر به یادشان مانده است که امروز صبح در گردهمایی چه فرمایش فرموده اند لطف کنند و رای حلال و حرام را هم توضیح دهند ، ظاهرا هر چیزی که به جیب اقایان برود حلال است و بر دیگران حرام !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

«سید جواد ساداتی‌نژاد» حدود ۵۰ سال دارد. یعنی سنی که نه می‌تواند سابقه‌ای در انقلاب داشته باشد، نه در دوران دفاع مقدس. در بیش از نیمی از این سن هم مشغول تحصیل در ایران تا

ادامه »

روراست و صادق است. رُک و راست حرفش را می‌زند. و این نه از سرِ بی‌باکی که بیش‌تر اسلوبِ شخصیتی اوست که نمی‌تواند به

ادامه »

چرا پرداختن به جنبش های اجتماعی زنان  از منظر اقتصادی اهمیت دارد؟ چون توسعه جنبش های اجتماعی زنان مسئله اساسی

ادامه »